Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

 
Головна arrow Новини
До уваги користувачів нашого сайту! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
17.02.2017
Офіційний сайт Виноградівської районної ради змінює адресу в мережі Інтернет

 

З метою забезпечення прав громадян на вільний доступ до інформації та вдосконалення функціонування офіційного веб-сайту ради у мережі Інтернет, відповідно до розпорядження голови Виноградівської районної ради Віталія Любки статус офіційного веб-сайту ради надано за адресою:

http://www.vynrayrada.gov.ua/

Сайт розроблений на вимогу Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», висвітлення подій і новин відповідно до Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.10.2015 року № 85, яка врегульовує використання доменних імен державними органами в українському сегменті Інтернет, інших нормативно-правових актів.
Одночасно інформуємо, що новий сайт Виноградівської районної ради працює у тестовому режимі, розділи наповнюються інформацією.

 

Останє оновлення ( 20.02.2017 )
 
Розпорядження Про скликання позачергової дев'ятої сесії районної ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
14.02.2017
У К Р А Ї Н А
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ ВИНОГРАДІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

                    

Від 13.02.2017  
           м.Виноградів                                                             
               

Про скликання позачергової дев'ятої  сесії                                    
районної ради сьомого скликання


Відповідно до частин 4, 9 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради, скликати позачергову дев'яту сесію районної ради сьомого скликання 15 лютого 2017 року о 10.00 годині київського часу у залі засідань районної ради з порядком денним:
1.Про погодження тарифів на послуги з вивезення побутових відходів.
2.Про внесення змін до Програми поводження з твердими побутовими відходами у Виноградівському районі на 2014-2019 роки.
3.Про внесення змін до Програми розвитку паліативної та хоспісної допомоги у Виноградівському районі на 2013-2018 роки.
4.Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 р. № 230 "Про районний бюджет на 2017 рік".

 

Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

     
Голова районної ради                                                             В.В.Любка
Останє оновлення ( 14.02.2017 )
 
Інтерв'ю з районним депутатом Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
06.02.2017

 Михайло ДОБОШ:

«Лише командна робота може дати позитивний результат»

Серед народних обранців районної ради сьомого скликання багато досвідчених політиків, але є чимало початківців. Один із тих, хто вперше спробували свої сили на депутатському поприщі, медик за фахом Михайло ДОБОШ.

(Розмову з депутатом читайте у газеті "Новини Виноградівщини")

 
У Виноградові відбулася нарада щодо утилізації сміття в районі Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
31.01.2017
  Керівники району обговорили з представниками сіл та районними депутатами проблему утилізації твердих побутових відходів на нараді 31 січня.
Поводження з твердими побутовими відходами надзвичайно актуальне питання не тільки для нашого району, але й України в цілому, зазначив голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, адже з кожним роком кількість відходів збільшується, а вирішити цю проблему не можуть і такі великі туристичні міста з наявними інвестиціями як, до прикладу, Львів.
Близько 10-ти років питання з відходами вирішують і на Виноградівщині, адже каменем спотикання, через спротив людей, тут завжди ставала земельна ділянка під сміттєпереробний комплекс.
На сьогодні знову постало «сміттєве» питання, адже вступила в дію заборона на ввезення твердих побутових відходів з сіл району на міське сміттєзвалище.
Наразі у ТОВ "АВЕ Виноградово" є можливість вивозити сміття за межі району, каже керівник ради, однак, зрозуміло, це додаткові транспортні затрати для фірми, близько 3 млн.грн. на рік. Питання компенсації цих коштів з районного бюджету розглянуть на черговому засіданні сесії. До слова, до цього часу більше мільйона гривень виділялося з районного бюджету для захоронення відходів на міському сміттєзвалищі.
Однак це тимчасові заходи, яких можна вжити вже сьогодні, зазначив Віталій Любка. Втім, й надалі триває пошук земельної ділянки для будівництва сміттєпереробного комплексу.
Також голова ради повідомив, що до районної ради надійшло клопотання від ТОВ "АВЕ Виноградово" щодо підняття тарифів на послуги з вивезення побутових відходів. Директор АВЕ Адальберт Жидик зазначив, що тарифи затверджували востаннє у 2014 році. З того часу збільшилася вартість пального, зросла заробітна плата тощо. Тарифи також планують переглянути на сесії. Для населення, якщо їх затвердять, вони зростуть на 10 грн.
Також допомогти у вирішенні питання з відходами може схема районного планування, яку наразі розробляють фахівці. Таке впорядкування території району дозволить передбачити розміщення сміттєпереробних об’єктів, а також
об'єктів промисловості, сільського господарства, транспорту та інфраструктури, житлових масивів у населених пунктах тощо.
Виноградівська районна рада
 
Віталій Любка взяв участь у Координаційній раді при голові обласної ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
27.01.2017

   Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради Михайлу Рівісу відбулася в Міжгір’ї 26 січня.
Участь у виїзному засіданні взяв голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, а також очільники інших районів Закарпаття, заступник голови облради Петро Грицик, депутати обласної ради, міські та селищні голови.
Представники органів місцевого самоврядування області обговорили ряд важливих питань, зокрема, стан та перспективи ведення лісового господарства на території Закарпаття,  розвиток туристично-рекреаційної галузі у Міжгірському районі, особливості організації та функціонування системи місцевого самоврядування. Наголошувалось,  що сьогодні  багато  дискусій  ведеться  довкола  питань про  реформування  органів  місцевого самоврядування з метою  передачі  більшості  владних  повноважень на  місця.
У підсумку учасники засідання вирішили продовжити роботу Координаційної ради при голові обласної ради та проводити виїзні засідання в різних районах не менш як один раз на квартал.

Останє оновлення ( 27.01.2017 )
 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 105 з 714
 
Статистика
Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017