Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

 
Головна arrow Управління ПФУ інформує
Управління ПФУ інформує
Управління ПФУ інформує

В Пенсійному фонді провели День відкритих дверей Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
15.11.2016

 11 листопада в управлінні Пенсійного фонду України у Виноградівському районі відбувся День відкритих дверей, основною метою якого було залучення користувачів для реєстрації на оновленому ВЕБ - порталі ПФУ.
Під час заходу начальник відділу ведення електронних реєстрів Фонду Анатолій Іскович роз’яснив відвідувачам як за допомогою даного сервісу, в режимі «он-лайн», контролювати дані про заробітну плату, розмір страхового стажу, розмір отримуваної пенсії з її складовими тощо.
Можливість зареєструватись на веб - порталі Пенсійного фонду України була надана всім бажаючим відвідувачам управління Фонду.
Управління ПФУ в Виноградівському районі повідомляє, що всі бажаючі можуть зареєструватися на веб-порталі за адресою: м.Виноградів, вул..Миру 43  7 кабінет, щоденно з 8.00 год к.ч. до 17.00 год к.ч. (обідня перерва з 12.00 к.ч. по 12.48 к.ч.), необхідно мати паспорт та ідентифікаційний номер. Також додатково повідомляємо, що фізичні особи в яких наявні електронно-цифрові підписи (ЕЦП) мають можливість реєструватися самостійно на веб-порталі за допомогою ЕЦП в режимі он-лайн.


Адміністрація управління ПФУ
в Виноградівському районі

 
Виїзний прийом с.Сасово Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
25.10.2016
    21 жовтня 2016 перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Виноградівському районі І.І.Євчак провів виїзний прийом громадян в приміщенні сільської ради с.Сасово. На прийомі піднімались питання призначення та виплати пенсій, термінів виплати пенсій, умов реалізації права на пенсію того чи іншого виду, проведення перерахунку пенсії з урахуванням стажу та заробітної плати працюючим пенсіонерам та інші питання, які хвилюють різні верстви населення – пенсіонерів, людей пенсійного віку.  Іван Іванович ознайомив присутніх з нововведеннями, які передбачає пенсійна реформа, та зазначив, що провадження накопичувального рівня пенсійного страхування дасть змогу кожному брати участь у формуванні своєї пенсії. Також Іван Іванович провів зустріч із трудовим колективом Сасівської сільської ради, ознайомив всіх присутніх із Стратегією модернізації та  розвитку органів Пенсійного фонду України до 2020 року.
      В ході спілкування Іван Іванович Євчак  відповів на запитання присутніх та роздав буклети щодо реформування системи пенсійного забезпечення та основних аспектів пенсійної реформи в Україні.
Наголосив про можливості отримання консультацій з пенсійних питань за допомогою «гарячої телефонної лінії» та Веб-порталу Пенсійного фонду.

Інформує Адміністрація управління ПФУ
в Виноградівському районі
 
Виїзний прийом у селищі Королево Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
03.10.2016
   23 вересня начальник управління Пенсійного фонду України в Виноградівському районі В.В.Балаж провів виїзний прийом громадян в приміщенні селищної  ради смт. Королево.
   Присутні в основному цікавилися розміром пенсії, перерахунком пенсії в зв’язку з працевлаштуванням та звільненням, термінами звернення в управління Пенсійного фонду та які документи слід надати для призначення пенсії, процедурою переходу в інші установи банків для отримання пенсійних виплат.
  Спілкуючись з присутніми, начальник управління Віталій Васильович Балаж акцентував увагу на обов’язковості повідомлення управління Фонду в разі працевлаштування пенсіонерів для запобігання виникнення переплат пенсійних коштів.  Наголосив на можливості отримання консультацій з пенсійних питань за допомогою  «гарячої телефонної лінії» та Веб-порталу Пенсійного фонду. Роздав інформаційно – роз’яснювальні матеріали на пенсійну тематику.


Адміністрація управління ПФУ
в Виноградівському районі
 
День відкритих дверей в управлінні Пенсійного фонду Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
16.09.2016

         16 вересня 2016 року в управлінні Пенсійного фонду України в Виноградівському районі відбувся день відкритих дверей на тему:  «Легалізація заробітної плати громадян – соціальні гарантії і майбутня пенсія». Начальник відділу платежів до пенсійної системи Йолана Василівна Габор розповіла присутнім, що одним із напрямків роботи спеціалістів Пенсійного фонду є легалізація трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками. У зв`язку із наявністю значних обсягів заборгованості із виплати заробітної плати та тіньової зайнятості населення, посилюються соціальні  ризики громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату або більшу її частину неофіційно, у так званих “конвертах”. Від цього напряму залежить майбутнє пенсійного забезпечення працівників - вони не матимуть в подальшому права на гідну пенсію.  Солідарна пенсійна система уже зараз недоотримує значні кошти, які в свою чергу могли б спрямовуватися на підвищення пенсійного і соціального забезпечення нинішніх пенсіонерів. Також зауважила, що згідно з новим законодавством, роботодавців (як юридичних, так і фізичних осіб), що використовують найману працю, тепер штрафуватимуть за фактичне допущення людей до роботи без оформлення трудового договору.                                                                                                                 
    Всім присутнім  роздано тематичні буклети, а також поінформовано про функціонування веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за роботодавцем щодо відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб.

Адміністрація управління ПФУ
в Виноградівському районі

 
Відбулася зустріч з бухгалтерами підприємств Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
10.06.2016
       Зустріч з бухгалтерами підприємств, установ та організацій району управління Пенсійного фонду України у Виноградівському районі провело у середу, 8 червня.  
      На зустрічі обговорювались питання легалізації трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками, погашення заборгованості по зборах до Пенсійного фонду, залежність майбутньої пенсії від трудового стажу і заробітку  працівника.
      Начальник відділу платежів до пенсійної системи  Йолана Габор ознайомила присутніх із значимістю боротьби з виплатою заробітної плати у "конвертах”, так як пенсію наймані працівники матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати.
      Наприкінці зустрічі було надано відповіді та роз’яснення з питань, що цікавили присутніх.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 9 з 27
 
Статистика
Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017