Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

 
Головна arrow Управління ПФУ інформує
Управління ПФУ інформує
Управління ПФУ інформує

Порядок призначення пенсій особам, демобілізованим з військової служби під час мобілізації, на особл Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
03.09.2014
        Відповідно до статті 2 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, згідно з якими пенсіонерам з числа військовослужбовців та осіб, які отримують пенсію за цим Законом, у разі призову їх на військову службу під час мобілізації, на особливий період до Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань виплата пенсій на час такої служби не припиняється.
        Після звільнення із служби цих осіб виплата їм пенсії здійснюється з урахуванням додаткової вислуги років на день їх демобілізації. Якщо новий розмір пенсії у цих осіб буде нижчим за розмір, який вони отримували у мирний час, виплата їм пенсії здійснюється у розмірі, який вони отримували на день призову на службу у зв’язку з мобілізацією, на особливий період.
        З урахуванням зазначеного, після звільнення з військової служби та у разі виявлення бажання перегляду розміру пенсії, демобілізована особа має звернутись до уповноваженого структурного підрозділу (облвійськкомату, Управління МВС, СБУ, тощо…) з питання надання документів для призначення пенсії до органів Пенсійного фонду України.
       
 
Про фінансування пенсій Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
30.07.2014
 
Про зміни в пенсійному забезпеченні осіб, звільнених з військової служби Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
30.07.2014
 
ПОРЯДОК ВІДШКОДУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ПІЛЬГОВИХ ПЕНСІЙ Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
23.06.2014
    Необхідність відшкодування витрат на виплату пільгових пенсій передбачено Законом України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування", а порядок відшкодування - Інструкцією про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, яка затверджена постановою правління Пенсійного фонду України від 19.12.2003 р. № 21-1 та зареєстрована в Мін'юсті України 16.01.2004 р. № 64/8663 із змінами від 21.10.2013 року (далі - Інструкція).
 
Порядок призначення державної соціальної допомоги інвалідам 1 групи Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
23.06.2014
   
      Відповідно до ст. 8 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам» (зі змінами, внесеними Законами України від 15.03.2011 року № 3133-VI,  № 3137-VI), починаючи з 01.01.2012 року для інвалідів 1 групи встановлені нові розміри державної соціальної допомоги, які призначаються до пенсії, залежно від встановленої органами МСЕК підгрупи «А» чи «Б».
       На сьогоднішній день на обліку в органах Фонду області перебувають пенсіонери із числа інвалідів 1 групи, яким органами  МСЕК визначено підгрупу  інвалідності «Б» та у в’язку з цим призначається їм державна соціальна допомога у  відповідному розмірі.
      Разом з тим, головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області інформує, що у разі погіршення стану здоров’я такі інваліди мають право звернутись до Комісій (МСЕК) для переосвідчення  довідок виданих з підгрупою «Б».
     
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 19 - 27 з 27
 
Статистика
Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017