Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Засідання постійних комісій Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Оргвідділ районної ради   
20.01.2011
   19 січня, відбулися засідання постійних комісій районної ради шостого скликання:
На початку засідання комісії з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я (голова комісії Надія Онисько), депутати пом’янули хвилиною мовчання знану в районі людину – Тудовшія Василя Васильовича, поховання якого відбулося напередодні.
   Після затвердження порядку денного засідання, депутати обрали заступника голови, ним став Іван Зеленяк, та секретаря комісії – на цю посаду обрано Оксану Фірге. Потім члени комісії розглянули дві програми подані райдержадміністрацією: «Про Програму соціального захисту непрацюючих громадян, які надають соціальні послуги на 2011-2015 роки» та «Про програму із запобігання поширенню серед дорослих і підлітків алкоголізму та наркоманії на 2011 рік». Обговоривши дані проекти програм, депутати виявили деякі недоліки та висловили до них свої зауваження. Розробникам було рекомендовано до пленарного засідання сесії усунути їх. Далі дано рекомендації комісії до проекту рішення «Про включення у спільну власність сіл, селищ, міста Виноградівського району майна сільських, селищних, міських закладів охорони здоров’я». Розглянувши плани роботи районної ради на 2011 рік та постійної комісії на перше півріччя поточного року, депутати передбачили розглянути у другому кварталі, питання про роботу відділу міліції у справах неповнолітніх, відділів райдержадміністрації – освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, служби у справах дітей та районної лікарні у напрямку попередження та профілактики алкоголізму та наркоманії серед молоді. 
 
 
Наступною, своє засідання провела постійна комісія з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку туризму, фізкультури і спорту, національних меншин. Заступником голови даної комісії обрано Василя Беленя, а секретарем – Надію Копчу, яка минулого скликання також була секретарем цієї комісії. Загалом члени комісії розглянули шість питань, серед яких: «Про звернення Виноградівської ДЮСШ»; «Про Програму розвитку футболу в районі на 2011-2015 роки»; «Про Програму розвитку культури і мистецтва в районі на 2011-2015 роки»; «Про Програму розвитку туризму і курортів у Виноградівському районі на 2011 – 2015 роки» та плани роботи. Тут також не обійшлося без зауважень до проектів програм які розробникам необхідно виправити. У роботі постійних комісій взяли участь голова районної ради Олег Любімов та заступник голови Борис Керечан. Загалом, члени комісій, не дивлячись на те, що багато з них обрано депутатами вперше, активно обговорювали винесені на розгляд питання, та вносили до них слушні пропозиції та зауваження.
Останє оновлення ( 23.02.2011 )
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017