Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
Зараз на сайті: 2 гостей
 
Головна
Обласна конференція на підтримку розвитку територіальних громад Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Агенція місцевого розвитку Виноградівщини   
21.01.2011
   21 січня 2011 року у приміщенні залу засідань Виноградівської районної ради проведена обласна конференція «Проблеми розвитку громад та шляхи їх вирішення». Конференція відбулась за ініціативи КП «Агенції місцевого розвитку Виноградівщини» і за сприяння голови Виноградівської районної державної адміністрації Резеша К.К. та голови Виноградівської районної ради Любімова О.В.
   Учасниками конференції були представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування, адміністрацій всіх рівнів та інші організації, які приймають участь в написанні грантових проектів і пошуку позабюджетних коштів для розвитку громад.
На конференції розглянуті питання:

1. Взаємодії з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади. 2. Фінансової підтримка через програми розвитку малого та середнього бізнесу. 3. Підготовки кадрів для написання грантових проектів. 4. Задіяння механізмів та інструментів транскордонного співробітництва. 5. Створення на громадських засадах об’єднуючої структури, яка би була дієвим мостом між мережею ініціатив громад та владною вертикаллю. Вище перечисленні ініціативи підтримав представник Закарпатської ОДА Нусер Е.Е. - начальник головного управління з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму. Результатом проведення конференції стало створення Закарпатської Обласної Громадської Організації «Громадська асоціація розвитку територій» (ЗОГО «ГАРТ») . Діяльність організації буде направлена на вирішення проблем розвитку громад в тісній співпраці з органами виконавчої влади.
Останє оновлення ( 23.02.2011 )
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017