Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Налагодження партнерських відносин із регіонами сусідніх держав Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Відділ приватизації майна в районі   
10.02.2011
   Голова Виноградівської районної ради Олег Любімов у складі офіційної делегації від Закарпаття відвідав край Височіна Чеської Республіки на запрошення гетьмана цього краю Їржі Бєгоунека.
     У рамках візиту були проведені зустрічі з гетьманом краю Їржі Бєгоунеком та крайовими депутатами, мером міста Йіглава, а також з директором адміністрації краю Височіна Зденеком Кадлецом, який одночасно являється і головою міжнародного благодійного фонду «ВіЗа», через який здійснюється фінансування спільних проектів щодо розвитку та вдосконалення інфраструктури Закарпаття.
Крайові депутати презентували для гостей із Закарпаття діяльність Вищої школи політехніки.
  За підсумками робочих зустрічей сторони визнали співпрацю плідною та насиченою позитивними результатами, а також окреслили основні напрями співробітництва на 2011 рік відповідно до діючої Угоди «Про встановлення партнерства між Закарпатською областю та краєм Височіна Чеської Республіки», схваленої депутатами Закарпатської обласної ради на 11 сесії від 23 жовтня 2007 року № 384 та підписаної керівниками рад двох країв 28 лютого 2008 року. З того часу налагоджено відповідні партнерські контакти між установами освіти, соціального захисту населення, охорони здоров’я, культури, туризму тощо. Так як Виноградівщина вже має досвід співпраці з міжнародним благодійним фондом «ВіЗа», за рахунок якого Широківська ЗОШ І-ІІІ ст. отримала нові енергозберігаючі вікна, то було предметно обговорено питання подальшої співпраці та реалізації спільних проектів, у тому числі на рівні району, в різних напрямках господарювання. Загальна сума коштів, які можливо, виділить чеська сторона, складає близько півмільйона гривень, а по конкретних об´єктах це буде визначено на початку березня цього року, коли Зденек Кадлец відвідає Закарпаття для остаточного узгодження програми подальшого співробітиництва. Кінцеве рішення по цьому питанню буде прийнято 22 березня поточного року на засіданні парламенту краю Височіна.
Останє оновлення ( 23.02.2011 )
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017