Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Відповідь від УДППЗ «Укрпошта» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Організаційний відділ!   
31.05.2011
   Як повідомлялося раніше на сайті районної ради та у засобах масової інформації, п’ятою сесією районної ради шостого скликання не підтримано зміни до Нормативів пересилання та Нормативів мережі ініційованих Закарпатською дирекцією УДППЗ «Укрпошта». На виконання даного рішення, матеріали роботи тимчасової комісії в яких відображені позиція районної ради та територіальних громад району були доведені до відома Державної адміністрації зв’язку Міністерства транспорту та зв’язку України та Генеральному директору Генеральної дирекції УДППЗ «Укрпошта». 
   30 травня до районної ради надійшла відповідь від заступника голови, голови комісії з ліквідації Державної адміністрації зв’язку В.Альохіна. У ній зазначено, що відносно несвоєчасної доставки матеріальної допомоги у грудні 2010 року, призначеної Виноградівською райрадою та райдержадміністрацією, то працівників МВПЗ Виноградів, з вини яких виникли дані порушення, притягнуто до відповідальності. Для уникнення подібних порушень в подальшій роботі, з працівниками причетними до вручення грошових коштів проведені відповідні навчання.
   Стосовно скорочення сортувальника поштових відправлень та виробів друку МВПЗ Виноградів (ЦПЗ №3 (м.Іршава)), повідомляємо, що в результаті проведеного нормування, завантаженість склала 0,3 до посадового окладу. В штат відділення поштового зв’язку також входять 12 листонош, у 9 – ти з яких завантаження було неповним. Для забезпечення повного завантаження листонош, проведено оптимізацію, в ході якої 6 листонош ВПЗ переведено на повну завантаженість, 2 шляхом довантаження сортування поштових відправлень та виробів друку. Сортувальнику, посада якого скорочувалась, запропоновано вакантні посади підмінних оператора або листоноші, від яких вона відмовилась.
   На звернення голови сільської ради с.Боржавське стосовно систематичного порушення режиму роботи ВПЗ Боржавське повідомляємо, що режим роботи ВПЗ встановлено з вівторка по суботу з 08:00 до 13:40 год., без перерви. Письмових або усних звернень від жителів села та голови сільської ради с.Боржавське на адресу начальника ЦПЗ №3 не надходило.
   Для покращення умов праці після проведення реорганізації мережі ОПЗ у ВПЗ Виноградівського району за період 2008 – 2011 рр. проведено ремонтні роботи на суму 257,18 тис.грн. у 22 – х ВПЗ, із них: власні – 4; орендовані – 18.
   Для порівняння слід навести дані, а саме витрати коштів на ремонти у Виноградівському ВуПЗ становили:2004 р. – 2,6 тис.грн., 2005 р. – 4,2 тис.грн.
   Внаслідок скорочення непродуктивних витрат на утримання управлінського персоналу вивільнені кошти направлено на підвищення заробітної плати працівників, а саме в 2006 році середня заробітна плата працівників ЦОС №1 (Виноградівського району) склала 512 грн., у 2007 році – 537 грн., у 2008 році – 720 грн., у 2009 році – 979 грн., у 2010 році - 1172 грн. Такий темп росту заробітної плати виробничого персоналу неможливо забезпечити без проведення структурних змін. Разом з тим, темп росту продуктивності праці значно нижчий за темп росту заробітної плати.
   На думку керівництва УДППЗ «Укрпошта», вирішення питань щодо оптимізації мережі об’єктів поштового зв’язку, встановлення режимів роботи відділень поштового зв’язку має важливе значення для підвищення ефективності управління технічними та технологічними процесами в УДППЗ «Укрпошта», зміцнення позицій державної пошти в конкуренції з комерційними поштовими структурами, своєчасної доставки пошти та періодики, підвищення якості послуг поштового зв’язку, зростання обсягів поштових відправлень і, як наслідок, зростання доходів від їх пересилання.   

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017