Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
Зараз на сайті: 1 гість
 
Головна
Звіт діяльності БО «Спільне об’єднання соціуму» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав КП "Агенція місцевого розвитку Виноградівщини"   
28.07.2011

 

За період діяльності з травня 2009 по червень 2011 р. благодійної організацією виконано наступну роботу:                               

 

1. Розроблено, перекладено на англійську мову  та подано  проекти:
1.1. Програма прикордонного партнерства Словаччини-Угорщини-Румунії-України RCBI проект «Створення хоспісного закладу у Виноградівському районі» бюджет якого складає 900 тис. євро. На даний час проект на розгляді, результати будуть відомі протягом третього  кварталу 2011 року.
1.2. Мережа нідерландських благодійних фондів для країн Центральної та Східної Європи, Карпатський Фонд Україна «Створення пілотної моделі хоспісного закладу у Виноградівському районі» бюджет якого складає  20 тис. євро. Проект реалізовано.
1.3. Міжнародний Фонд Відродження проект «Створення тренінгового центру з паліативної допомоги у Виноградівському районі Закарпатської області.» бюджет якого складає
15 тис. доларів. Проект не підтримано.
1.4. Канадський фонд співробітництва  проект «Заснування  методично тренінгового  пункту по підготовці  медичного персоналу для надання паліативної допомоги в створюваному хоспісному закладі» бюджет    проекту складає 60 тис. грн. Проект не підтримано.
1.5. Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна ««Створення хоспісного закладу у Виноградівському району»  бюджет якого складає 960,00 тис. євро . Проект не підтримано.
1.6. Міжнародний Фонд Відродження проект «Особливості регіональної ментальності в стратегії розвитку хоспісної та паліативної допомоги в Закарпатті.» бюджет    проекту складає 19 600,00  грн. Проект реалізовано.
1.7. Міжнародний Фонд Відродження проект «Створення виїзної консультативної служби у Виноградівському районі» Бюджет проекту 264 000,00 грн. Проект в стадії реалізації.
1.8. Посольство США проект «Ресурсна підтримка створення Закарпатського осередку Всеукраїнської громадської організації "Українська  ліга сприяння розвитку паліативної  допомоги". Проект має на меті покращення якості життя невиліковно хворим людям та членам їх родин через розбудову системи паліативної та хоспісної допомоги. Бюджет проекту 55,00 тис.грн. Проект не підтримано.
1.9. Карпатський Фонд України проект «Підтримка ініціативи благодійної організації по наданню соціальних послуг  в складі паліативної допомоги вразливим групам населення в період кризи». Бюджет проекту 37,1 тис.грн. Проект не підтримано.
1.10. Міжнародний Фонд Відродження проект «Покращення матеріально-технічної бази лялькового театру м. Виноградів для виховання дітей у сільській місцевості» . Бюджет проекту 83,8 тис.грн. Проект не підтримано.
1.11. Міжнародний Фонд Відродження проект «Дофінансування   проекту №42732 «Створення виїзної консультаційної служби паліативної допомоги у Виноградівському районі Закарпатської  області.» Бюджет проекту 56 843,00 грн. Проект підтримано.
1.12. Міжнародний Фонд Відродження проект «Проблеми, помилки, надбання. Шлях до успіху» . Бюджет проекту 15 998,00 грн. Проект підтримано.

2. Отримано грантові кошти в рамках проектів:
2.1.  «Створення пілотної моделі хоспісного закладу у Виноградівському районі» від . Мережі нідерландських благодійних фондів для країн Центральної та Східної Європи, Карпатського Фонду України - сума гранту складала   20 тис. євро (239 179,56 грн.) . (Додаток 1.) В рамках даного проекту виконано заходи:
1.Заключено договір про оренду приміщення для хоспісних ліжок  між Благодійною організацією «Спільне об’єднання соціуму» та Виноградівською районною лікарнею;
2. Складено дефектний акт приміщення. Розроблено проектно-кошторисну документацію для підготовки  палати.
3. Проведено тендер  вибору підрядника для проведення будівельно-монтажних робіт в палаті.
4.Проведено будівельно-монтажні роботи у хоспісній палаті – 71 148,80 грн;
5.Проведено тендер на вибір  постачальника на закуплено обладнання – 135 179,56 грн..
6. Облаштовано приміщення.
7. Проведено підготовку персоналу для надання паліативної допомоги (2 медичних сестер та 1 лікаря) – 7 344,11грн..
8. Відкриття хоспісної палати.
9. Закуплено талони на бензин з метою використання їх виїзною консультативною службою на суму – 24 492,00грн. (Ця покупка здійснена за згодою керівництва Карпатського Фонду) (Додаток 2.)
2.2. «Особливості регіональної ментальності в стратегії розвитку хоспісної та паліативної допомоги в Закарпатті.» від Міжнародного Фонду Відродження сума гранту складала 15 331 тис. грн.
В рамках даного проекту виконано заходи:
-  Організовано та проведено нараду медичних працівників (головних лікарів обласних та районних лікарень, лікарів паліативних відділень, лікарів сімейної медицини) та представників церков, представників громадських організацій, волонтерів з організації надання паліативної допомоги в Закарпатській області
-  Висвітлено питання організації та надання паліативної допомоги в інших регіонах Україні та в сусідніх країнах-партнерах в з засобах масової інформації (телебачення, газети), проведено круглий стіл та благодійну акцію до Міжнародного дня паліативної  та хоспісної  допомоги .
-  Залучено представників духовенства до просвітницьких заходів по питанням впровадження хоспісних закладів та їх ролі в покращенні якості життя.
-  Проведено професійно-направлені заняття з лікарями сімейної медицини та медичними сестрами щодо організації надання паліативної допомоги та забезпечення адекватного знеболення паліативних пацієнтів.
Витрати  в обсязі проекту передбачали:
- Оплату праці  - 4 856, 00 грн.
-  Транспортні послуги – 3 997, 95  грн.
-  Оплату  за харчування учасників заходів – 3 375,00 грн.
-  Оплату витрат  за трансляцію відеороликів та сюжетів на місцевому телебаченні –
2 500,00 грн.
-  Витрати на розміщення статей в районній та обласній газетах – 600 ,00грн

2.3. « Створення виїзної консультаційної служби паліативної допомоги у Виноградівському районі Закарпатської  області.» від Міжнародного Фонду Відродження сума гранту складає 157 734,60 тис. грн.  (Додаток 3.) Даний  проект знаходиться в стадії реалізації, до моменту подачі звіту діяльності виконано роботу :
-  Проведено тендер на  вибір  постачальника для  закупівлі обладнання.
-  Облаштовано приміщення виїзної служби;
-  Проведено наради по реалізації проекту та залучення до співпраці соціальних робітників та волонтерів молодіжної громадської організації для надання додаткової допомоги паліативним пацієнтам.
- Проведено підбір персоналу для роботи у виїзній службі (3 – медичні сестри,
2 доглядальниці 1-лікар керівник служби, 3- лікарі (по 0,3 ставки – онколог, невролог, терапевт) );
-  Сприяння у розробці та затвердженні:
* наказу Управлінням охорони здоров’я Виноградівської РДА про затвердження штатного розпису  виїзної консультативної служби паліативної допомоги;
*положення та функціональних обов’язків персоналу.
*інших документів необхідних для функціонування служби.
-  Почато формування схеми роботи служби ( пере адресації пацієнтів, системи викликів).
-   Почато розробку системи обліку паліативних пацієнтів району.
-   Організовано  домовленість із Управлінням охорони здоров’я Закарпатської ОДА про виділення транспортного засобу для виїзної служби.
-  Направлення 3 медичних сестер для проходження навчань у Івано-Франківському  хоспісі.
-  З 01.06.2011р. почато роботу виїзною консультативною  службою паліативної допомоги на дому.
- Організовано виїзне засідання Всеукраїнської громадської організації «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги» 11.07.2011р. із залучення владних структур охорони здоров’я Виноградівської районної лікарні (гол. лікар Онисько Н.С., нач. Управління охорони здоров’я Виноградівської РДА – Борисенко І.М., ) Закарпатської області (нач. Управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА – Шніцер Р.І.) з метою залученням  їх  допомогою .
       Період реалізації проекту складає 12 місяців, роботу почато з 01.12.2010р., де отримано  перший транш гранту в сумі 79 000,00.  04.05.2011р. підготовлено фінансовий та змістовний звіт, які позитивно прийняті Відділом управління проектами Міжнародного Фонду Відродження. 13.05.2011 отримано другий транш в сумі 78 734, 00 грн. Детальне роз’яснення витрат по проекту представлено в договорі з фондом та фінансовому звіті благодійної організації. (Додаток  3., Додаток 4.  ).
3. Налагоджені партнерські відносини :
В Україні:
-  Виноградівська районна рада ;
- Навчально-методичний центр Івано-Франківського Хоспісу ;
-  Головне Управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА.
-   Релігійні громади ;
- Управління праці та соціального захисту населення у Виноградівському районі.
За кордоном :
1. Словацький хоспіс Матері Терези м. Бардійов.
2. Польський хоспіс Святого Альберта м. Санок.

 

 

 

Голова Правління                                                                         Шевчук В.А.

Останє оновлення ( 28.07.2011 )
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017