Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
Зараз на сайті: 1 гість
 
Головна
Відбулася шоста сесія районної ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Оргвідділ районної ради   
23.08.2011

   23 серпня відбулася шоста сесія районної ради шостого скликання. В роботі сесії взяли участь п’ятдесят три депутати (з шістдесяти чотирьох), керівники правоохоронних органів, управлінь, відомств та два депутати обласної ради – Юдіта Петеї та Карло Резеш.
Порядком денним пленарного засідання було винесено на розгляд депутатів двадцять шість питань.

 

   Спочатку, головуючий Олег Любімов, зачитав депутатський запит групи депутатів фракції «Єдиний центр» щодо наведення порядку у сфері грального бізнесу, який був підтриманий всіма депутатами та направлений до обласної прокуратури. Також, у міжсесійний період надійшли відповіді на депутатські запити, підтримані на п’ятій сесії, зі змістом яких головуючий ознайомив усіх присутніх. Олег Любімов звернув увагу, що за чотири місяці райдержадміністрація не надала відповіді на депутатський запит щодо проведення тендерів. На це, слово взяв екс-голова райдержадміністрації Карло Резеш, який розповів які проблеми почалися після даного запиту з будівництвом дитсадка у с.Дюла та капремонтом покрівлі над пульмонологічним відділенням райлікарні. Пояснив, що він принципово не надавав відповідь на згаданий депутатський запит.
   Далі депутати затвердили звіти про виконання районного бюджету за І та ІІ квартали, про роботу комунального підприємства «Новини Виноградівщини», заслухали інформації про виконання деяких програм, дали дозвіл на збільшення розміру статутного фонду «АВЕ Виноградово» та інші питання.
   Загалом, сесія пройшла у робочій атмосфері, не враховуючи деяку емоційність при розгляді питань, які мали більше політичний характер. Однак це не вплинуло на загальний перебіг пленарного засідання.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017