Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
Зараз на сайті: 2 гостей
 
Головна
Засідання постійних комісій Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Оргвідділ районної ради   
15.11.2011
   Протягом поточного тижня депутати районної ради працюють в режимі засідань постійних комісій на яких вивчаються проекти рішень сьомої сесії та планові питання.
   Так, 15 листопада, під головуванням Надії Онисько, відбулося засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я. З трьох розглянутих питань найбільш жвавим вийшло обговорення питання «Про роботу райсанепідемстанції з недопущення утворення нових та ліквідації існуючих несанкціонованих сміттєзвалищ у населених пунктах району». Представник районної санепідемстанції Іван Стойка акцентував увагу в основному на контролюючих функціях СЕС та веденні державного нагляду. Присутній на засіданні голова районної ради Олег Любімов розповів, що вся робота райСЕС зі згаданого питання зводиться до штрафування сільських голів і зовсім не виконуються інші функції, розписані зокрема у Законі України «Про відходи». З даного питання депутати доручили виконавчому апарату організувати спільне засідання комісії з головами місцевих рад, представниками міліції та обласної санепідемстанції. Цікавим вийшло також обговорення питання «Про хід виконання програми «Репродуктивне здоров’я населення Виноградівщини на період до 2015 року» по якому інформували начальник управління охорони здоров’я Ігор Борисенко та районний акушер-гінеколог Ольга Сіладі.
    В цей же день своє засідання провела постійна комісія з питань промисловості, будівництва, архітектури, транспорту і зв’язку (голова комісії Володимир Любка). Члени комісії вивчили проекти рішень «Про заходи з забезпечення належного функціонування автомобільних доріг», «Про внесення змін до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства Виноградівського району на 2009-2014 роки» та заслухали звіт керівника комунального проектно-планувального підприємства «Виноградів-проект» Анатолія Герасимюка про роботу установи. Також було заслухано інформацію «Про стан введення в експлуатацію об’єктів будівництва».
 
Останє оновлення ( 15.11.2011 )
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017