Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
Зараз на сайті: 4 гостей
 
Головна
Обійшлися легким переляком Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Оргвідділ районної ради   
18.11.2011
   17 листопада, під головуванням Йосипа Борто, відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, розвитку туризму, фізкультури і спорту, національних меншин. Крім питань з плану роботи комісії, було поставлено крапку по питанню, яке неодноразово переносилося – «Про ігнорування рішення районної ради від 25.01.2011 р. №42, щодо плану фінансування заходів Програми розвитку футболу в районі у 2011 році».
   Нагадаємо, що даним рішенням депутати зобов’язали головного розпорядника коштів здійснювати фінансування згаданої програми за попереднього погодження з постійною комісією. Однак, виділені районним бюджетом кошти, в сумі 100 тис. грн., без будь-якого погодження комісії, були направлені на фінансування ФК  «Севлюш». Хоча позиція депутатів була однозначною: - «районна програма повинна підтримувати та розвивати футбол у всіх населених пунктах району».
   Після виступів голови комісії Йосипа Борто та начальника відділу райдержадміністрації у справах спорту Терезії Тодавчич, слово для захисту райдержадміністрації взяла Тетяна Дмитрівна Граб. Її виступ був обширним, красномовним, побудованим за всіма правилами ораторського мистецтва. Було тут і лінгвістичне роз’яснення слова «ігнорування», стилістичний та граматичний розбір проекту рішення комісії, і різні юридичні обґрунтування положень законодавчих актів щодо правомірності вчинку райдержадміністрації, була і «гра слів» щодо того, які слова у рішенні комісії та сесії потрібно було б замінити іншими словами щоб рішення виконувалось. Не було тільки одного – документального факту погодження комісією плану фінансування заходів програми у 2011 році.
    Лунали також надумані звинувачення на адресу голови районної ради Олега Любімова в тому, що якщо виконати рішення по даній програмі, то з наступного року вже всі розпорядники коштів районних програм різних галузей (акцент робився на освіту та медицину) повинні будуть погоджувати фінансування з комісіями районної ради.
    Таким чином, відбулося бурхливе обговорення цього питання, в ході якого не обійшлося без впливу (тиску) авторитетом одних членів комісії, які займають посади в структурах виконавчої влади, на інших членів комісії, які так чи інакше підпорядковані першим. В результаті голосування, рішення не набрало легітимної кількості голосів, тож обійшлися стандартною фразою «Інформацію взяти до відома».
    Крім цього, комісією було розглянуто також питання «Про підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань у Виноградівському районі», «Про зміни шкільної мережі району», заслухано інформації про хід виконання двох районних програм та підтримано звернення райдержадміністрації до ОДА щодо необхідності будівництва школи для ромів.
Перед закриттям засідання Йосип Борто закликав членів комісії у майбутньому бути послідовними у своїх рішеннях та відстоювати прийняту позицію.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017