Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
Зараз на сайті: 4 гостей
 
Головна
Відбулось засідання 7 сесії районної ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Оргвідділ районної ради   
22.11.2011
    22 листопада відбулося засідання сьомої сесії районної ради. На початку засідання голова ради зачитав відповідь на депутатський запит групи депутатів (Любка В.І., Леньо І.І., Ільєш С.З.) від Служби автомобільних доріг у Закарпатській області.
   За пропозицією Президії районної ради до порядку денного у пункт «Різне» було включені питання: «Про доповнення до Програми збереження і використання пам’яток культурної спадщини Виноградівського району на 2007-2015 роки», «Щодо ситуації з курсуванням дизель-поїзда «Едельвейс»; за рекомендацією фінансового управління районної державної адміністрації - питання щодо делегування видатків на утримання центрів реабілітації інвалідів.
   За рекомендацією постійної комісії з питань ринкових відносин, планування, бюджету, фінансів та контролю за проведенням приватизації з порядку денного були виключені питання «Про передачу райвійськкомату приміщень в орендне користування», «Про передачу Товариству Червоного Хреста приміщень в орендне користування». Комісія рекомендувала довивчити дані питання.
   Після цього перейшли до розгляду питань порядку денного. Депутати  затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2011 року, зміни до рішення районної ради від 30 грудня 2010 року № 25 «Про районний бюджет на 2011 рік», схему екомережі Виноградівського району, зміни до районних програм.
    Про результати роботи тимчасової комісії по проведенню аналізу господарської діяльності ВЗКП «Земля» поінформував голова комісії Йосип Борто.
    Про дотримання на території району вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» розповів голова міжвідомчої комісії з протидії протиправному розвитку грального бізнесу Василь Цуцуп. Згідно його інформації, попри ігнорування засідань комісії представниками Прокуратури Виноградівського району, РВ УМВС України в Закарпатській області, виявлені комісією протягом часу її роботи гральні автомати на даний час не функціонують. Чи надовго – покаже час.
    Також були розглянуті питання із блоку «Про майно» та інші пункти порядку денного сьомої сесії районної ради.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017