Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Вшануймо пам'ять загиблих від Голодомору Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ районної ради   
25.11.2011
 Шановні Виноградівці!

    Сьогодні весь український народ схилив голову в глибокій жалобі за тими людьми, які стали жертвами жорстоких політичних спекуляцій і загинули внаслідок голодомору та репресій.
    У могилу лягли найкращі, цвіт і гордість нашого народу. У ті страшні часи було винищено мільйони носіїв культури та національної ідеї, здібних, талановитих, здорових тілом і духом, тих, хто мислив, протестував, шукав правди.
    Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав мільйони життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори.
    Сьогодні голодомор – не історична давнина, а глибока духовна рана, що нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців, і сучасне покоління. Правда про ці трагічні сторінки вітчизняної історії, про небачений масштаб злочину проти українського народу довгий час приховувалася. Сьогодні рівень громадянської уваги до аналізу тогочасних подій зростає, відбувається процес усвідомлення їх причин та наслідків.
    «Пізнайте правду, і правда визволить вас», - говориться у Святому Письмі. Наш обов’язок – донести правду про ті часи до кожного громадянина, до народів світу. Ми прагнемо, щоб наші знання допомогли людству уникнути подібних трагедій в майбутньому. Ми хочемо, щоб Голодомор ніколи не повторився ніде і ні в якій формі.
    Розбудовуючи власну державу, ми маємо пам’ятати про кожен наш крок на п’єдестал незалежності, про нашу історичну віху – сумну і радісну, вчитися на помилках, робити все можливе, аби подібне не повторилося.
    Схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічі пам’яті за тими краянами, які загинули голодною смертю, стали жертвами репресій тоталітарного режиму. Збережімо мир та суспільну злагоду в соборній незалежній Україні, за яку боролися наші попередники.
 
Голова Виноградівської
районної ради                                                                    О.В.Любімов
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017