Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Засідання «Круглого столу» з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Оргвідділ районної ради   
08.12.2011
    07 грудня у малому залі засідань районної ради відбулося засідання «Круглого столу» з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. Для проведення заходу були запрошені голови постійних комісій районної ради, керівники депутатських фракцій, депутати обласної ради, представники органів державної влади, голови районних рад минулих скликань, депутати районної ради, сільські, селищні, міський голови, представники засобів масової інформації.
     Із вступним словом до учасників «Круглого столу» звернувся голова ради Олег Любімов. У своєму виступі голова районної ради акцентував увагу присутніх на невирішених питаннях та проблемах, які стримують розвиток місцевого самоврядування, гальмують соціальний та економічний прогрес територіальних громад.
    Після вручення грамот головою районної державної адміністрації Граб Тетяною Дмитрівною депутати районної ради, представники окремих рад, органів державної влади ділилися своїми думками щодо участі громадськості у роботі органів місцевого самоврядування та обговорювали проблеми, що виникають при вирішенні деяких питань.
    Особливу увагу викликала інформація «Про конфлікт інтересів депутатських фракцій та діалог - як шлях до компромісу». На  думку Петра Понедільника, про наявність конфлікту у районній раді говорять неодноразові протиріччя між депутатами районної ради під час голосування по окремим проектам рішень сесії. У своєму виступі він наголосив на неприпустимості відстоювання деякими депутатами у сесійній залі корпоративних інтересів. Звернув увагу на неприємну ситуацію, пов’язану  із направленням виділених із районного бюджету коштів в сумі 100 тис. грн. на фінансування однієї команди - ФК  «Севлюш». Хоча районна програма мала би  підтримувати та розвивати футбол у всіх населених пунктах району.
    Акцентувалась увага на неприпустимості здійснення благодійними фондами своєї діяльності за рахунок бюджетних коштів.
    За вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток, добросовісне виконання службових обов’язків, активну участь у громадському житті територіальної громади та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування головою районної ради було вручено відзнаки обласної та районної рад громадянам нашого району.
    На закінчення Олег Любімов привітав усіх із Днем місцевого самоврядування.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017