Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Функціонування школи – ознака життєдіяльності села Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Оргвідділ районної ради   
19.12.2011
    На попередньому засіданні постійної комісії з питань освіти, культури (голова комісії Йосип Борто), під час заслуховування питання «Про зміну шкільної мережі району» розглянуто клопотання райдержадміністрації «Про припинення діяльності Оклівської ЗОШ І ст. №3». Відділ освіти аргументував закриття школи тим, що у закладі навчається всього сім дітей у чотирьох класах, а на утримання школи витрачається близько 180 тис. грн. Тоді члени комісії, розуміючи соціальну значимість подібного кроку, вирішили виїхати у с.Оклі та на місці вивчити дане питання.
 
  15 грудня було здійснено виїзне засідання профільної комісії, яке відбулося у приміщенні Оклівської школи у присутності вчителів навчального закладу, членів батьківського комітету, Неветленфолівського сільського голови Йосипа Оросі, депутатів сілької ради від села Оклі та інших активних членів громади. За словами Василя Беленя, даної школи фактично вже не існує, так як всі учні переведені на індивідуальну форму навчання. Між членами комісії та мешканцями села відбувся досить емоційний діалог, адже місцеві депутати та батьки дітей проти закриття навчального закладу. Як зазначив місцевий православний священник, наявність школи є одним з основних ознак життєдіяльності села, з закриттям школи починається відтік сільських мешканців у місто або більш розвинені села. Депутат районної ради від Неветленфолу Ольга Піпаш, за дорученням голови районної ради Олега Любімова, закликала шукати різні компромісні варіанти виходу з ситуації, тільки щоб не закривати школу.
    Вислухавши всі точки зору з даного проблемного питання, присутні на засіданні розглядали різні шляхи його вирішення, зокрема – можливість реорганізації школи у навчально-виховний комплекс «школа-сад», довезення учнів Оклівської ЗОШ №3 на навчання до Неветленфолівсьої ЗОШ І-ІІІ ст. шкільними автобусами або переведення учнів села Клинове на навчання до Оклівської школи.
    Остаточне рішення постійної комісії з питань освіти буде прийнято на плановому засіданні 20 грудня цього року.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017