Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
Зараз на сайті: 4 гостей
 
Головна
Інформує ДПІ у Виноградівському районі Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав ДПІ   
20.12.2011
Нові правила спрощеної системи оподаткування в умовах ПКУ
           
   09.12.2011 року в актовому залі  Виноградівської  Райдержадміністрації проведено семінар на тему „Нові правила спрощеної системи оподаткування  в умовах  Податкового кодексу України”. Про зміни, які чекають платників єдиного податку з 1 січня 2012 року присутнім розповіли начальник відділу массово - роз”яснювальної роботи та звернеь громадян ДПС у Закарпатській області Мойшевич Єва Ярославівна, начальник відділу адміністрування податку з доходів фізичних осіб та майнових податків управління оподаткування фізичних осіб ДПС у Закарпатській області Кобозєв Ігор Анатолієвич та представники управління Пенсійного фонду Виноградівського району Балаж В.В.  та Тимко В.Б.
   Семінар відвідали майже 200 платників податків: бухгалтерів, керівників підприємств, підприємців. Суб”єктам господарювання розповіли про групи платників єдиного податку та особливості визначення доходу , про ставки єдиного податку, порядок сплати та подання звітності. Окремо доповідачі зупинилися на суттєвих відмінностях нових правил оподаткування від діючої спрощеної системи, питаннях переходу на спрощену систему оподаткування або відмови від неї. Налаголошувалося  на тому, що у 2012 році, як виняток, заява на застосування спрощеної системи подається до 25 січня 2012року. Свідоцтва про сплату єдиного податку і патенти про сплату фіксованого податку на 2011 рік є дійсними до отримання нового Свідоцтва, про те не пізніше, ніж до 1 червня 2012 року.
  Наприкінці семінару начальник  відділу массово-роз”яснювальної роботи та звернень громадян ДПС у Закарпатській області Мойшевич Єва Ярославівна відповідала на запитання платників податків та надавала індивідуальні консультації.
  
Останє оновлення ( 20.12.2011 )
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017