Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
Зараз на сайті: 4 гостей
 
Головна
Засідання 29 сесії районної ради шостого скликання Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
28.04.2015
      
       28 квітня  у залі засідань районної ради відбулося ІІ пленарне засідання 29 сесії районної ради. Сесія почалася з хвилини мовчання за загиблим героєм Турченко Вадимом Олександровичем, уродженцем с.Матієво.
     Голова районної ради зачитав листи-відповіді комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, Міністерства соціальної політики України, національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, державної фіскальної служби України на звернення депутатів районної ради, які були надіслані  до зазначених служб.
     Далі головуючий ознайомив присутніх із відповідями райдержадміністрації на запити депутатів районної ради.
     Після цього депутатським корпусом було вирішено підтримати та направити за належністю два  запити депутатів районної ради та затверджено порядок денний сесії.
     Після нетривалого обговорення, врахувавши пропозиції деяких депутатів, більшістю голосів було вирішено приймати участь у грантовому проекті «Протидія епідемії туберкульозу  на прикордонних територіях України, Польщі, Білорусії шляхом втілення інноваційних методів  виявлення та лікування» в рамках програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь - Україна 2007-2013». У випадку отримання перемоги, на території Виноградівського району може запрацювати сучасна туберкульозна лікарня, що значно зменшить проблему номер один в районі.  
     
Також депутатами було розглянуто ще одне нагальне питання щодо передачі в оперативне управління будівлі Вилоцької ЗОШ № 2 управлінню освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації і прийнято відповідне рішення.
     По закінченню розгляду питань порядку денного Олег Любімов привітав депутатів райради, які святкували свої дні народження у міжсесійний період. 
Останє оновлення ( 29.04.2015 )
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017