Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
05.05.2015
       З метою відзначення в районі Дня пам’яті та примирення, 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни спільним розпорядженням голови районної ради та т.в.о. голови районної державної адміністрації було утворено організаційний комітет.
     30 квітня у малому залі засідань районної ради, під головуванням Олега Любімова та Юдіти Петеі, відбулося перше засідання комітету, у якому також прийняли участь представники міської ради, різних структурних підрозділів районної державної адміністрації, оргвідділу районної ради, засобів масової інформації.
     Начальник відділу культури РДА Василь Югас ознайомив присутніх із сценарієм відзначення Дня пам’яті та примирення, 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни та заходами, які проводитимуться з цієї нагоди у районі. Також відповідні   пропозиції були озвучені головою Виноградівської районної ради Організації ветеранів України Василем Ковачиком.
      По закінченню обговорення членам комітету були дані відповідні доручення та вирішено, у випадку необхідності, провести ще одне  засідання.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017