Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
Зараз на сайті: 4 гостей
 
Головна
Відбулося третє пленарне засідання двадцять девятої сесії районної ради шостого скликання Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
17.06.2015

     17 червня відбулося третє пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії районної ради. З 64 обраних депутатів у залі були присутні 36 обранців, у роботі сесії прийняли участь сільські голови, керівники правоохоронних органів та структурних підрозділів райдержадміністрації.
     Перед початком роботи голова районної ради Олег Любімов оголосив хвилину мовчання за загиблими бійцями 128 бригади. Після процедурних питань щодо підтримки депутатських запитів, озвучення відповідей на попередні запити та інших інформацій, депутати приступили до розгляду питань порядку денного, який після доповнень складався з 22 питань. Інтенсивно розглянувши та затвердивши перші п’ять питань, які попередньо були ретельно вивчені постійними комісіями, депутати детальніше зупинилися на розгляді Програми благоустрою населених пунктів, за допомогою якої пропонується проводити ремонт доріг місцевого значення. Після голосування поправок до проекту рішення? програму було затверджено.
     Прийнявши рішення «Про організацію харчування учнів», при розгляді змін до районного бюджету, між районними парламентарями знову почалися деякі суперечки. Керівник фракції «УМДС» Еден Албок висунув звинувачення керівництву райдержадміністрації та районної ради в одноосібному розподілі бюджету, адже його не вивчала бюджетна комісія та погоджувальна рада. Голова райдержадміністрації Юдіта Петеі одразу ж нагадала, що саме Е.Албок не явився на засідання бюджетної комісії, через що не було кворуму вказаної комісії. Член вищевказаної фракції Йосип Гевеші пішов ще далі, він заявив, що кошти на «Спортивні майданчики» чомусь спрямовуються в окремі села і жодного з них за Тисою. Виступи інших депутатів дещо врівноважили ситуацію і рішення «Про внесення змін до бюджету на 2015 р.» все ж було прийнято. Однак, депутат Й.Гевеші одразу покинув зал засідань, за ним вийшли також інші члени фракції «УМДС» Е.Албок, Є.Данич, В.Морека та Й.Шімон. Після цього у залі залишилась менша кількість депутатів, ныж необхідно для кворуму, тому голова районної ради оголосив перерву.
     Таким чином, депутатами було прийнято лише вісім рішень з затвердженого порядку денного. Розгляд інших переносяться на наступне пленарне засідання, яке відбудеться згідно виданого розпорядження.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017