Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Продовження третього пленарного засідання двадцять дев"ятої сесії районної ради шостого скликання Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
22.06.2015

      22 червня у залі засідань районної ради відбулося продовження третього пленарного засідання двадцять дев’ятої сесії, в роботі якого 17 червня було оголошено перерву. Цього разу депутатський кворум склав 35 депутатів з 64 обраних.
     Заслухавши звіт т.в.о. голови райдержадміністрації Петеі Ю.О. по здійсненню делегованих районною радою повноважень, депутати запропонували звернутися до Кабінету Міністрів та Президента України щодо призначення її повноцінним головою РДА. Пропозиція була підтримана одноголосно, тож днями звернення буде надіслане адресатам. Далі депутати проголосували за блок з семи питань щодо управління комунальним майном.
     В процесі роботи виникла необхідність внести зміни до районного бюджету, щоб виділити кошти з резервного фонду в сумі 233,3 тис. грн. для спів фінансування проекту з реконструкції дитячого садка «Сонечко» у селі Дротинці. Після цього депутати дали згоду на збільшення статутного фонду ТОВ «АВЕ Виноградово» і заслухали результати конкурсу на залучення інвестора для будівництва та подальшої експлуатації комплексу по утилізації та сортуванню відходів. Також було надано попереднє погодження місця розташування індустріального парку аграрного спрямування на території Неветленфолівської сільської ради та затверджено схему землеустрою території Фанчиківської сільської ради.
     Підтримавши звернення до органів державної влади щодо відновлення дії Програми комплексного  протипаводкового захисту басейну р.Тиса, інше звернення щодо забезпечення поліомієлітною вакциною депутати вирішили доопрацювати, доповнивши його цілим рядом необхідних вакцин.
     Завершуючи роботу, депутат Іван Густі порушив проблему необхідності придбання аптекою, що працює в АЗПСМ с. Новоселиця, дороговартісного касового апарату, що не є можливим та ставить під загрозу подальше функціонування єдиної в селі аптеки. Обговоривши дане питання, районні обранці доручили виконавчому апарату підготувати звернення до Кабміну щодо відміни постанови, якою весь малий та середній бізнес зобов"язано закупити касові апарати.
      Загалом засідання, на відміну від попереднього, пройшло у конструктивному та продуктивному руслі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017