Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
Зараз на сайті: 1 гість
 
Головна
Проходження тридцятої сесії шостого скликання Виноградівської районної ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
12.08.2015
11 серпня відбулося пленарне засідання 30 сесії районної ради. З 64 обраних депутатів у роботі сесії прийняли участь 38 обранців. В ході затвердження порядку денного з дев’яти питань, за рекомендацією постійних комісій та Президії, його було доповнено ще 4 пунктами. Тож всього розглянуто 13 питань та прийнято відповідні рішення.
Першим розглянуто внесення змін до районного бюджету де основним став розподіл субвенції сільським радам на ремонт доріг у сумі понад 3 млн. грн. Так, Чепівська сільська рада отримала 620 тис. грн. для ремонту дороги на Неветленфолу, на ремонт центральних доріг загального користування місцевого значення Шаланкам та Пушкіно направлено по 550 тис. грн., Перехрестю 250 тис. грн. Підвиноградову, Широкому, Боржавському та Фанчикову – по 120 тис. грн., Олешнику, Вербовцю, Хижі, Новоселиці, Малій Копані та Веряці – по 100 тис. грн. На думку керівництва району спільно з керівництвом Облавтодору даний розподіл коштів дасть змогу більш раціонально та ефективно використати кошти районного бюджету.
Далі депутати заслухали звіт голови районної ради про роботу протягом скликання, затвердили програму розроблення містобудівної документації та внесли зміни до програми поводження з твердими побутовими відходами. Також прийнято звернення до органів державної влади вищого рівня щодо забезпечення вакцинами населення району, призначено Станко М.А. керівником КП «РРВК «Новини Виноградівщини» та затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок розташованих за межами населених пунктів В.Паладь, Шаланки та Королево. Голосування за рішення «Про структуру і чисельність виконавчого апарату» не набрало необхідної кількості голосів.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017