Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Відбулося пленарне засідання 31 позачергової сесії районної ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
08.09.2015

     4 вересня під головуванням Олега Любімова відбулося пленарне засідання 31 позачергової сесії районної ради, проведення якої пов’язано з необхідністю розподілу субвенції обласного бюджету в сумі 1,5 млн. грн. цільових коштів для проведення поточних та капітальних ремонтів автомобільних доріг району. З 64 обраних депутатів у роботі сесії прийняло участь 40 районних обранців. Були присутні також керівники правоохоронних органів, структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови та депутати обласної ради.
     Крім питання «Про внесення змін до районної бюджету», проектом порядку денного пропонувалось також розглянути внесення змін до Програми хоспісної  та паліативної допомоги. Однак, в процесі затвердження, депутати включили ще ряд питань. Так, депутат Василь Белень запропонував розглянути питання «Про перегляд загальної грошової норми харчування на одного учня/вихованця у навчальних закладах району» та «Про відновлення роботи Новоклинівської загальноосвітньої школи І-го ступеня», які були одноголосно підтримані. Також були розглянуті питання «Про програму підтримки і збереження об'єктів і майна спільної власності територіальних громад Виноградівського району на 2015-2016 роки» та «Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад району частини приміщень площею 207 м.кв. в будівлі за адресою м.Виноградів, вул. Миру, 16».
     По всіх розглянутих питаннях були прийняті відповідні рішення. Загалом, завдяки узгодженню всіх параметрів змін до бюджету та інших «гострих кутів» на Погоджувальній раді між керівниками району та головами депутатських фракцій, робота сесії пройшла в конструктивному руслі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017