Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
Зараз на сайті: 1 гість
 
Головна
Відбулося пленарне засідання 32 позачергової сесії районної ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
08.10.2015

       08 жовтня відбулося ІІ пленарне засідання 32 сесії районної ради. У її засіданні, окрім депутатів районної та обласної рад, прийняв участь депутат Верховної Ради України Іван Балога. На порядок денний було винесено одне питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 13.01.2015 р. №489 «Про районний бюджет на 2015 рік». Однак, в процесі роботи, начальником управління освіти, молоді та спорту Белень В.І. було запропоновано внести до порядку денного питання «Про внесення змін до заходів щодо реалізації програми «Обдаровані діти». Дану пропозицію також попросив підтримати голова постійної комісії з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку туризму, фізкультури  і спорту, національних меншин районної ради Борто Й.Й., пояснивши, що членами постійної комісії дане питання було розглянуто та одноголосно підтримано, напередодні.

       Результатом нетривалих дискусій, розглядаючи перше питання порядку денного стало рішення щодо виділення коштів на ремонт доріг по наступних напрямах: Чепа – Неветленфолу, Пийтерфолво – Неветленфолу та Королево – Черна. Найбільш дискусійною темою обговорення стало виділення коштів на ремонт даху ДНЗ с.Букове. Попри важливість вирішення даної проблеми, прохання Івана Балоги посприяти у її вирішенні, дана пропозиція не набрала необхідної кількості голосів. Але, розуміючи важливість та актуальність питання, всі одностайно пообіцяли виділити необхідну суму коштів одразу після виборів, коли зніметься політичний підтекст.

       Також, шляхом перерозподілу коштів в межах одного розпорядника, вдалося виділити кошти на премії до Дня вчителя педагогам району в сумі 50 % посадового окладу. Тож педагогічні працівники можуть більш упевнено входити у зимовий період.

       В кінці засідання голова районної ради Олег Любімов привітав іменинників з числа депутатів районної ради та голів місцевих рад, які святкували свої дні народження у міжсесійний період та повідомив про закриття даного засідання. Наступне пленарне засідання 32 сесії відбудеться орієнтовно в останніх числах жовтня місяця.

Останє оновлення ( 08.10.2015 )
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017