Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
Зараз на сайті: 4 гостей
 
Головна
Перша сесія районної ради сьомого скликання Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
17.11.2015

    17 листопада відбулося перше пленарне засідання першої сесії районної ради сьомого скликання. Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування» перша сесія новообраної районної ради скликається районною виборчою комісією і веде її голова цієї комісії. Таким чином, розпочала сесію Егреші Вікторія Василівна, яка проінформувала присутніх  про підсумки виборів і визнання повноважень депутатів ради, про що прийнято відповідне рішення. З 36-ти обраних депутатів на засіданні сесії всі були присутні. Також, голова комісії відмітила, що у зв’язку з особливостями Закону України «Про місцеві вибори», шість округів району, а це сільські та селищні громади, не мають своїх представників у районному органі місцевого самоврядування. Серед них такі великі громади, як Королево, Олешник та Чорнотисово. Особливістю цього скликання є й те, що зменшилась частка жінок (6, або 16,6 %)  у депутатському корпусі у порівнянні з минулим, шостим скликанням (24%).
     Далі була сформована тимчасова президія, до якої політичні сили, що подолали 5% бар’єр, делегували своїх представників. Так, тимчасова президія була сформована з наступних депутатів: Надія Копча (Єдиний центр), яка головувала на засіданні; Віталій Любка (Відродження); Мирон Фурман (Солідарність); Василь Віраг (КМКС); Еден Албок (ЮМДС).
     Для підрахунку голосів було сформовано лічильну комісію з 5-ти осіб – Юрій Ліхтей – голова лічильної комісії; Володимир Гвоздьо, Йосип Фовріш, Альберт Горонді, Юрій Свищо – члени комісії.
     Далі головуюча Надія Копча зачитала звернення за підписом 16-ти депутатів щодо перенесення сесії на 20 листопада, яке було винесено на голосування. «За» проголосувало – 16 депутатів, «проти» - 20. Після цього члени партії Єдиний центр (9 депутатів) покинули зал засідань, а фракція «КМКС» (7 депутатів) не приймала участі у голосуванні за керівний склад ради.
     За підсумками таємного голосування головою районної ради сьомого скликання обрано Віталія Володимировича Любку, який прийняв присягу посадової особи місцевого самоврядування. В свою чергу, новообраний голова ради вніс кандидатуру Адальберта Сверенка на посаду заступника голови, який також таємним голосуванням набрав більшість голосів. За обох керівників проголосували 20 депутатів.
      На завершення сесії Віталій Любка висловив подяку районній виборчій комісії за грамотно організований виборчий процес. Для підготовки та узгодження подальших організаційних питань була оголошена перерва у засіданні сесії. Про наступне пленарне засідання першої сесії буде повідомлено додатково.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017