Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Друге пленарне засідання першої сесії районної ради сьомого скликання Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
03.12.2015

                                                                  3 грудня, на другому пленарному засіданні депутати районної ради продовжили роботу першої сесії сьомого скликання. З 36 обраних депутатів у роботі сесії прийняли участь 30 районних обранців. Також були присутні депутати обласної ради, керівники правоохоронних органів та структурних підрозділів райдержадміністрації.
     Рішенням сесії було утворено п’ять постійних комісій: 1. - з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва; 2. - з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування; 3. - з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я; 4. - з питань промисловості, будівництва, транспорту, сільського господарства, земельних ресурсів та екології; 5. - з питань освіти та гуманітарної політики. Далі було обрано голів постійних комісій та їх персональний склад. Так, головою першої комісії обрано Албока Едена Едмундовича, другої - Лихтей Юрія Юрійовича, третьої - Милюкова Олександра Валерійовича, четвертої - Тесличко Василя Юрійовича, п’ятої - Свищо Юрія Юрійовича. Також затверджено Положення про постійні комісії районної ради сьомого скликання.
     Наступним рішенням було утворено президію ради у складі голови районної ради, його заступника, голів постійних комісій, уповноважених представників депутатських фракцій та затверджено Положення про Президію.  Серед інших питань порядку денного було прийняте рішення «Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування  голові районної ради, умови оплати праці голови та заступника   голови   районної   ради». 
     Останнім питанням районні депутати прийняли звернення до органів Міністерства внутрішніх справ України з вимогою розмістити сервісний центр з обслуговування транспортних засобів мешканців Виноградівського, Іршавського та Берегівського районів у м.Виноградів на базі ліквідованого Центру ДАІ 2104.  Як наголосив голова районної ради Віталій Любка, депутатський корпус не може залишатись осторонь проблеми, пов’язаної з черговою ліквідацією районної установи. На даний час, без врахування думки територіальних громад, не беручи до уваги національний склад трьох районів та їх географічне положення, органами МВС організовано сервісний центр у місті Іршава.
     На цьому сесія не завершила свою роботу, на даний час депутатами опрацьовується проект Регламенту роботи районної ради сьомого скликання. Після вивчення поданих районних Програм на засіданнях постійних комісій, відбудеться третє пленарне засідання, про яке повідомиться додатково.

Останє оновлення ( 03.12.2015 )
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017