Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Перше засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, сільського господ Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
09.12.2015

     9 грудня відбулося перше засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, сільського господарства, земельних ресурсів та екології. Відповідно до рішення сесії, головою комісії обраний Тесличко В.Ю, який і головував на засіданні комісії. З шести членів комісії були присутні п’ять депутатів, один відсутній з поважної причини. Також участь у роботі комісії взяли голова районної ради Любка В.В., його заступник Сверенко А.А. та заступник голови райдержадміністрації Данич Є.В.
     Згідно статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування», заступник голови та секретар комісії обираються на засіданні комісії. Так, заступником голови комісії обрано Фовріш Й.Й. а секретарем комісії – Добош М.В. Члени комісії погодили також орієнтовні плани роботи районної ради та постійної комісії на 2016 рік.
     Одна з принципових позицій комісії - «Всі питання, що стосуються будівництва об’єктів різних галузей, повинні першочергово розглядатись на комісії з питань будівництва», - буде врахована у Регламенті роботи районної ради. Планом роботи комісії визначено періодичність розгляду питань здійснення громадського контролю за якістю проведення дорожніх ремонтних робіт та станом руслоочисних робіт по руслу р.Тиса, - щоквартально.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017