Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Третє пленарне засідання першої сесії районної ради сьомого скликання Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
16.12.2015

      15 грудня відбулося третє пленарне засідання першої сесії районної ради сьомого скликання. З 36 обраних депутатів у роботі сесії прийняли участь 28 депутатів. Перед тим, як почати роботу сесії, голова ради Віталій Любка привітав депутатів та присутніх з Днем місцевого самоврядування, а окремим з них вручив грамоти. Так Почесною грамотою обласної ради відзначено Едена Албока, Грамотою облради – Михайла Фурика. Почезними грамотами районної ради відзначено – Альберта Горонді, Михайла Доманича та Яну Ісаєвич, якій вручено також букет квітів.
     Далі головуючий зачитав ряд депутатських запитів, які були одноголосно підтримані. Першим питанням порядку денного було затверджено Регламент роботи районної ради поточного скликання та внесено зміни до ряду діючих районних програм. Оперативно було затверджено Програми перспективи впровадження сисеми дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт-Казначейство» та програму соціального захисту непрацюючих громадян, які надають соціальні послуги.
      Більш детально депутати зупинились на розгляді питання внесення змін до районного бюджету на 2015 рік, яке опрацьовувала постійна комісія з питань бюджету та фінансів. Загалом рішення було прийнято без зауважень.
     Наступним питанням був звіт директора комунального підприємства «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини» Володимира Шевчука. Рішенням сесії звіт прийнято до відома, а контракт на новий термін з директором не укладено.
      У подальшому депутати надали дозвіл відділу охорони здоров’я на списання основних засобів, затвердили план роботи районної ради на 2016 рік та зменшили орендну плату.
      Відповідно до Бюджетного кодексу, всі місцеві бюджети на 2016 рік повинні бути прийнятими до 25 грудня, тому в роботі першої сесії оголошено перерву.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017