Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
Зараз на сайті: 4 гостей
 
Головна
Депутати затвердили районний бюджет на 2016 рік Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
23.12.2015

                                     

    23 грудня відбулося четверте пленарне засідання першої сесії районної ради сьомого скликання. З 36-ти обраних депутатів участь у роботі прийняли 33 обранці. На початку роботи було підтримано ряд депутатських запитів, спрямованих на вирішення соціально-економічних проблем громад, які подали депутати Іван Костак, Михайло Добош, Йосип Фовріш, Августін Сейкель, Мирон Фурман, Святослав Петраш, Василь Тесличко.
     Наступним питанням було внесено зміни до районного бюджету на поточний рік та затверджено районний бюджет на 2016 рік. Також сесією внесено зміни до рішення районної ради щодо умов оплати праці голови ради та його заступника.

      Найбільш обговорюваним питанням стало призначення директора комунального підприємства «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини». Депутатами висловлювались думки щодо необхідності проведення конкурсного відбору на дану посаду та всіх керівників комунальних підприємств. Однак, як зазначив голова районної ради Віталій Любка, – «для завершення здачі в експлуатацію об’єкта міжнародного грантового співробітництва «ХОСПІС» та вирішення інших нагальних питань, необхідно призначити керівника». Надалі ж, після відповідної підготовки та внесення змін до статутів комунальних підприємств, керівники призначатимуться за результатами конкурсного відбору. У підсумку, депутати підтримали подану головою ради кандидатуру Шерегі Артура Францевича на призначення директором КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини».
     Після привітань присутніх з наступаючими святами – Різдвом Христовим та Новим Роком, голова районної ради закрив першу сесію сьомого скликання.

Останє оновлення ( 25.12.2015 )
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017