Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Пленарне засідання другої сесії районної ради сьомого скликання Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
19.01.2016

                                                                        15 січня відбулося пленарне засідання другої сесії районної ради сьомого скликання. Перед початком роботи усіх присутніх веселили самодіяльний народний хоровий колектив працівників культури та любителів хорового співу м.Виноградів (кер. Тетяна Гудачок); вокальний ансамбль учнів Виноградівської дитячої школи мистецтв (кер. Світлана Гнетило) та фольклорний колектив «Молоді Волохи» буд. культури с.Новоселиця (кер. Іван Рацин), які виконували колядки та віншували їм прожити цей рік у здоров’ї, мирі та злагоді.
     З 36 обраних депутатів у залі засідань були присутні 32 районні обранці. У роботі сесії також прийняли участь депутати обласної ради та керівники районних установ, організацій структурних підрозділів райдержадміністрації. Перший заступник голови обласної ради Йосип Борто, разом з керівниками районної ради та райдержадміністрації, зайняв місце у президії.

     Приступивши до роботи, голова районної ради Віталій Любка виніс на голосування депутатські запити, які всі були підтримані. Також були озвучені відповіді на депутатські запити, підтримані на попередній сесії.
     Проектом порядку денного виносилось 27 питань, які були включені у розпорядження про скликання сесії. Однак, у процесі роботи постійних комісій, які засідали напередодні сесії, були винесені рекомендації щодо доповнення порядку денного. Так, постійні комісії з питань освіти; промисловості; охорони здоров’я рекомендували розглянути на сесії Програму підтримки учасників АТО, Програму розвитку нефрологічної служби, Програму «Репродуктивне здоров’я» та Програму «Цукровий та нецукровий діабет» на 2016-2020 роки. Загалом, на сесії було затверджено 25 районних програм.

     Основним питанням пленарного засідання було прийняття районного бюджету на 2016 рік у новій редакції. Як інформувала начальник фінансового управління Валерія Варга, в основному всі галузі фінансуються на рівні попереднього року, однак, є і проблемні галузі, найгостріша з яких – медична галузь недофінансована на 10 мільйонів гривень. З інших проблем нового бюджету – припинення харчування учнів початкових класів, згідно якого гарячими обідами забезпечуватимуться лише учні пільгових категорій. Не менш гострим питанням постала відсутність компенсацій з державного бюджету перевізникам за перевезення пільгових категорій громадян. Однак, як запевнив голова адміністрації Михайло Русанюк, ведеться робота в напрямку вирішення проблеми.


     З приводу бюджету взяв слово і перший заступник голови обласної ради Йосип Борто, який порівняв його з бюджетом виживання. На рівні області окреслив наступні проблемні питання: 1) відсутність фінансування профтехосвіти; 2) харчування дітей дошкільних навчальних закладів та учнів початкових класів; 3) відсутність компенсацій перевізникам за перевезення пільгових категорій громадян. Обласний керівник розповів також про бачення шляхів вирішення окреслених проблем. На завершення Йосип Борто дав пораду молодим депутатам: - не намагатись вирішити всі проблеми одразу, бо в кінцевому результаті не вирішиться нічого.
     Продовживши роботу, депутати затвердили Статут нвчально-виховного комплексу «Неветленфолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад», делегували повноваження районної ради районній державній адміністрації та затвердили Положення про помічника-консультанта депутата Виноградівської районної ради сьомого скликання.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017