Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Зустріч голів Виноградівської районної ради та райдержадміністрації з делегацією з Румунії Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
21.01.2016

                                                           

20 січня 2016 року голова районної ради Віталій Любка провів зустріч з делегацією з Румунії для обговорення співробітництва між Виноградівським районом та повітом Сату Маре. 
     У великому залі засідань районної ради відбувся круглий стіл, в якому взяли участь заступник голови районної ради Адальберт Сверенко, голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк, керівник КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини» Артур Шерегі, голова повітової ради Сату-Марського повіту Андріан Штеф, начальник департаменту координації та співпраці з підпорядкованими закладами повітової ради Сату-Маре -  Брігітта Нодь, сільський голова села Новоселиця  Петро Тарканій, Хижанський сільський голова Іван Гайдук, засоби масової інформації.
     Нагадаємо, що в серпні 2014 року відбулося підписання протоколу про наміри між Виноградівським районом та Повітовою радою Сату-Маре (Румунія). У 2015 році була підписана угода про співпрацю.
     Тож, метою зустрічі було продовження співробітництва між Виноградівським районом та повітом Сату-Маре (Румунія). У ході зустрічі обидві сторони звернули увагу  про спільні наміри з відновлення роботи пункту перетину державного кордону Хижа-Тарна-Маре.
     Віталій Любка запропонував вивчити можливості  партнерської співпраці при підготовці та поданні  грантових проектів у європейські інституції.
 Також на засіданні круглого столу було напрацьовано план співробітництва в галузях економіки, освіти, охорони здоров?я, культури, спорту і туризму.
                                                                 

    Представники Повітової ради Сату Маре наголосили на тому, що вони готові і надалі тісно співпрацювати та долучатися до написання грантових проектів з Виноградівським районом. Також Андріан Штеф подякував за теплий прийом у Виноградівському районі  та запросив керівників району до Сату Маре для подальшої співпраці та обміну досвідом між місцевими органами влади в різних галузях.

Останє оновлення ( 22.01.2016 )
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017