Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Відбулося засідання Координаційної ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
29.02.2016

      Проблему фінансування сільських, селищних рад району обговорили під головуванням керівництва Виноградівської райради у понеділок, 29 лютого. На засіданні Координаційної ради, крім очільників населених пунктів, були також присутні начальники Виноградівського РЕМу Ернест Сегев та газового господарства Степан Нюл.
      Керівник фінансового управління РДА Валерія Варга повідомила, що дефіцит по заробітній платі органів місцевого самоврядування складає близько 3 млн. грн. Окрім того, є заборгованість у них і за енергоносії. До кінця року в районі зарплатою забезпечені тільки сім сільських та дві селищні ради. Також, за словами фінансиста, на сьогодні в бюджетному кодексі чітко вказано, що органи місцевого самоврядування фінансуються з сільського бюджету, з бюджету району – надаються дотації на дитячі садочки та будинки культури. Наразі ж, запропонувала вона, можна залишити резерв у районному бюджеті, щоб при можливості виділити необхідні кошти.
      Також на засіданні присутні обговорили Програму організації харчування дітей загальноосвітніх навчальних закладів, яка розглядатиметься на майбутній сесії. Як зазначив голова райради Віталій Любка, для її фінансування у повному обсязі потрібно близько 10 млн. грн. Сільські голови рекомендували фінансувати харчування дітей пільгових категорій, куди також в планах включити дітей з числа сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
      У підсумку також було вирішено створити комісію, до якої будуть залучені працівники  фінуправління, податкової, відділу з питань приватизації майна, управління Держгеокадастру. Згідно графіку комісія вивчатиме питання кожного села щодо пошуків джерел наповнення та збільшення їхніх бюджетів.

Останє оновлення ( 29.02.2016 )
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017