Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Педагог з 50-річним стажем прокоментував харчування в школах та призначення директорів Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
02.03.2016
Своїми думками щодо фінансування харчування у школах та призначення керівників навчальних закладів за конкурсом завідувач по навчальній частині Королівської ЗОШ №2 Володимир Щур поділився з керівництвом району під час робочого візиту до їхньої школи.
Педагог каже, фінансувати в повному обсязі харчування дітей – марнотрацтво. Пояснює, є діти, до прикладу, котрі самі не ходять до їдальні, бо не звикли їсти саме те, що готують в школі.

– Якщо ми хочемо надати допомогу дітям-інвалідам, чорнобильцям, з малозабезпечених сімей і усім, хто має пільги, то так - харчувати їх за державний рахунок, але щоб витрачати марно гроші свої, щоб всіх годувати, то наша держава не така багата, - зазначає Володимир Щур. - Більшість нехай харчується за рахунок батьків.

Стосовно призначення директорів шкіл на конкурсній основі, Володимир Щур каже, раніше вже була така практика і ставиться до цього позитивно. На його думку, коли керівників навчальних закладів обиратимуть педколективи – це неабияк їх стимулюватиме. Окрім того, себе на цю роль зможуть спробувати декілька працівників освіти. Зараз такої можливості немає.

– Це хороша затія. За радянських часів, а потім у 1993-1994рр. було таке введено, що керівник вибирався громадськістю – це батьківській комітет, профспілковий, колектив. Це дуже добре, обирається та людина, яка має певний етикет – культурна, обізнана, знаюча. Я думаю, іншої людини колектив для себе не обере. Тут ще, крім цього, відповідальність знімається. Обрали – маєте, - говорить вчитель. – На заході директор звільняє, приймає, має директорський бюджет. У нас директор навіть не може оголосити догану - ці функції перейшли до начальника управління.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017