Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
Зараз на сайті: 1 гість
 
Головна
Керівники району взяли участь у семінар-нараді з сільськими головами Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
10.03.2016
     Голова районної ради Віталій Любка та його заступник Адальберт Сверенко взяли участь у семінар-нараді з сільськими, селищними головами, секретарями сільських рад, яка відбулася сьогодні, 10 березня. З представниками органів місцевого самоврядування на нараді обговорили фінансові та господарські питання, зміни у їхній роботі згідно нового законодавства тощо.
     Так, заступник начальника територіального Управління юстиції у Закарпатській області Мар’яна Готра інформувала про порядок передачі функцій з питань державної реєстрації органам місцевого самоврядування. Начальник Державної казначейської служби у Виноградівському районі Світлана Лакатош розповіла про казначейське обслуговування місцевих бюджетів за видатками та впровадження системи дистанційного обслуговування ПТК «Клієнт Казначейства - Казначейство». За її словами, електронна форма обслуговування клієнтів дозволить, серед іншого, безпосередньо на місцях бачити надходження податків у села.
    Цікавило присутніх заповнення декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру. Про що детальніше розповів начальник юридичного відділу апарату РДА Олександр Кіш. Також на нараді обговорили проведення благоустрою та санітарної очистки населених пунктів, забезпечення управлінь сільських рад зарплатнею та виконання бюджетів сільських рад, ремонти доріг, проведення районного фестивалю «Угочанська лоза» тощо.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017