Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
Зараз на сайті: 1 гість
 
Головна
Засідала комісія з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
15.03.2016

     У вівторок, 15 березня, у районній раді відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва. 

    Члени комісії погодили усі майнові питання. Програму розвитку архівної справи у Виноградівському районі на 2016-2020 роки, Програму розвитку транскордонного співробітництва Виноградівського району на 2016 -2020 роки тощо, винесені на розгляд комісії, депутати рекомендували підтримати на засіданні чергової сесії 17 березня.

    Заступник начальника фінансового управління РДА Наталія Тесличко інформувала щодо бюджетних питань. Комісія заслухала звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік та розглянула проект рішення про внесення змін до бюджету за 2016 рік. Присутні активно обговорювали розподіл вільних лишків районного бюджету, найбільше - пропоноване фінансування Програми організації харчування дітей загальноосвітніх навчальних закладів Виноградівського району на 2016 рік. Окрім того, були зауваження членів комісії і стосовно освітньої субвенції. Відтак щодо питання розподілу коштів депутати не дійшли згоди і зміни до бюджету на цей рік розглядатимуться на сесії без погодження комісії.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017