Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Депутати райради погодили усі питання третьої сесії Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
17.03.2016
     У четвер, 17 березня, відбулася третя сесія сьомого скликання Виноградівської райради. Це перше сесійне засідання, на якому депутати голосували за кожне рішення, крім процедурних питань, відкритим поіменним голосуванням.
     Депутатські запити стосувалися ремонту доріг, необхідності закупівлі медикаментів тощо. Їх районні обранці підтримали одноголосно. Після цього депутати внесли зміни до Регламенту Виноградівської районної ради щодо забезпечення поіменного голосування. Інші питання порядку денного сесії депутати запропонували розглянути пакетним голосуванням. Ця пропозиція була підтримана більшістю голосів, на що частина депутатів від «Єдиного центру» та КМКС покинули зал. Сесія продовжила свою роботу без представників цих політсил.
   Відтак усі питання, винесені на сесію, були позитивно розглянуті. Серед яких - майнові та земельні питання, Програма організації харчування дітей загальноосвітніх навчальних закладів Виноградівського району на 2016 рік, інші районні Програми, погоджені зміни до бюджету за 2016 рік тощо. Окрім того, депутати підтримали проект рішення про перейменування Широківської загальноосвітньої школи, звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо децентралізації по земельних питаннях, перерахунку пенсій військовим, підняття тарифів на енергоносії для населення. Також керівник КП "Агенція місцевого розвитку Виноградівщини" Артур Шерегі доповів про зроблене за три місяці. 

Останє оновлення ( 17.03.2016 )
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017