Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
Зараз на сайті: 1 гість
 
Головна
Заступник голови райради взяв участь у семінар-нараді з секретарями сільських, селищних та міської р Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
23.03.2016
Семінар-навчання з секретарями та відповідальними особами сільських, селищних та міської рад відбулося у середу, 23 березня.
На нараді розглядалися різня питання - делегування виконавчим органам місцевого самоврядування повноважень у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб, особливості оформлення документації з розгляду питань у галузі державної реєстрації прав на нерухоме майно, заповнення декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру тощо.
Заступник начальника Виноградівського РВ УДМС Ярослав Порохнюк розповів про порядок та правила реєстрації, ці функції переходять до органів місцевого самоврядування з 4 квітня. Також до цього часу сільські ради мають отримати картотеки та інші дані, необхідні для створення реєстру територіальної громади. Окрім того, Ярослав Порохнюк ознайомив присутніх зі змінами в реєстрації фізичних осіб. Зокрема, місце проживання потрібно буде зареєструвати протягом 30 днів, також батьки зобов’язані реєструвати новонароджену дитину, власники пластикових ID-карток замість паспортів громадянина України будуть отримувати окрему довідку про місце реєстрації.
Також заступник голови райради Адальберт Сверенко інформував про виготовлення штампів на сільські ради для здійснення реєстрації. З інших питань доповіли заступник начальника Виноградівського управління юстиції з питань державної реєстрації Наталія Свидиренко, в.о.начальника юридичного відділу апарату РДА Валентина Клецька, начальник відділу статистики з питань господарських книг Олена Зейкан. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017