Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Керівники району ініціювали перевірки забору гравію на річці Тиса Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
23.03.2016
У середу, 23 березня, голова Виноградівської райради Віталій Любка провів нараду з районними депутатами, керівниками відділів апарату ради щодо проблематики несанкціонованого забору піщано-гравійної суміші в районі.
Віталій Любка зазначив, що про стихійний забір гравію постійно повідомляють ЗМІ та  правоохоронці. Також нещодавно до райради надійшло відповідне звернення від депутатів. Відтак голова ради доручив розробити проект рішення про внесення змін до Положення постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, сільського господарства, земельних ресурсів та екології. Таким чином комісію уповноважать здійснювати громадський контроль за дотриманням вимог законодавства у сфері проведення руслоочисних та руслорегулювальних робіт на території району та попередження несанкціонованого видобутку піщано-гравійної суміші. 
Після чого заступник голови Адальберт Сверенко спільно з районними депутатами Володимиром Гвоздьо та Петром Бобиничем, начальником організаційного відділу ради Андрієм Гунцелізером виїхали на місце для вивчення реального стану справ. На виїзді вони обстежили розчистку русла річки Тиса в урочищі «8 березня», поблизу Виноградова. Підприємець надав дозвільні документи, які наразі вивчаються. Окрім того, обговорено план перевірки інших місць, де здійснюється забір піщано-гравійної суміші, з можливістю залучення громадськості, правоохоронців та фахівців.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017