Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Комісія розглянула земельні ділянки для розміщення сміттєпереробного комплексу в районі Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
24.03.2016
23 березня заступник голови Виноградівської райради Адальберт Сверенко спільно з першим заступником голови РДА Наталією Костелебою-Веремчук провели засідання комісії з вибору земельної ділянки для розміщення комплексу з сортування та утилізації побутових відходів за межами населених пунктів на землях державної власності та територіальних громад району.
До цієї комісії, зокрема, увійшли депутати районної ради Степан Гал, Михайло Доманич, Іван Костак, які були присутні на засіданні, також представники усіх дотичних підрозділів.
Начальник Виноградівського районного управління Держземагентства Юрій Брич інформував присутніх про земельні ділянки, які раніше розглядалися під цей комплекс, представив нові, які також підходять під будівництво.
Однак, як зазначив заступник голови райради Адальберт Сверенко, потрібно спершу провести переговори з інвестором, аби він зробив презентацію майбутнього комплексу. З цією презентацією, на його думку, вже можна вести діалог з людьми. Адже до цього часу немає визначеності в тому буде це завод чи просте звалище, тому, зрозуміло, є супротив місцевих мешканців сіл, поблизу яких розглядається земельна ділянка, зазначалося на нараді. Окрім того, стверджують районні обранці, людям не в повній мірі розповідали і про преференції для того села, біля якого буде розташований сміттєпереробний комплекс. Серед іншого, що передбачено у районній Програмі поводження з твердими побутовими відходами у Виноградівському районі на 2014-2019рр. – це надходження 10 млн грн. у сільський бюджет протягом п’яти років. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017