Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
На Виноградівщині затвердили кандидатів на отримання стипендій призерам Всеукраїнських, обласних олі Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
25.03.2016
Призначення стипендій призерам обласних Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, конкурсів-захистів, турнірів, фестивалів та змагань, талановитим дітям району та преміювання педагогічних працівників, які підготували призерів у галузі освіти і спорту, погодили депутати районної ради на засіданні постійної комісії з питань освіти 25 березня. 
Стипендіатів у районі 58, п’ятеро з них наразі готуються до участі у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади. За свої досягнення учні отримуватимуть грошову винагороду протягом березня-червня, що передбачено районною Програмою «Обдаровані діти».
Серед стипендіатів учні міста та району, які стали призерами ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІІ етапу ХVІ Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика, ІІ(обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, призери Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну, чемпіонату України з греко-римської та вільної боротьби у 2015/2016 навчальному році, призер V Всеукраїнського фестивалю «Україна - сад». 
Окрім того, депутати зауважили, що потрібний диференційований механізм виплати стипендій. Наразі кожен призер отримує щомісяця по 100 грн. незалежно від зайнятого на олімпіаді місця. Щодо цього були дані відповідні доручення.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017