Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
Зараз на сайті: 1 гість
 
Головна
У Виноградівській райраді продовжують вивчати проблему забору гравію в районі Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
01.04.2016
У п’ятницю, 1 квітня, голова ради Віталій Любка та його заступник Адальберт Сверенко провели чергову нараду щодо проблематики несанкціонованого забору піщано-гравійної суміші в районі. У ній, зокрема, крім районних депутатів, які входять у постійну комісію з промисловості, взяв участь і представник місцевої Самооборони Федір Костьо.
Як зазначив голова ради Віталій Любка, навіть ті підприємці, котрі мають документи на розчистку русла річки Тиса, виконують ці роботи недобросовісно. Окрім того, керівники району також наголосили, що такі перевірки не мають на меті припинити розчистку русла. Однак у районній раді має бути принаймні план цих робіт, які проводяться на Виноградівщині. Так, зрештою, можна буде відслідкувати чи надходять податки у місцеві бюджети і у якому обсязі.
Після обговорення робочих моментів присутні виїхали на ділянки, де проводиться забір гравію, - між селами Теково і Сасово та поблизу села Дротинці. Підприємці надали дозвільні документи, які наразі вивчаються. Втім, було виявлено ряд порушень, серед яких - недотримання вимог проекту робіт.
Наразі районна рада направила запит у Виноградівське міжрайонне управління водного господарства, аби отримати інформацію про суб’єкти господарювання, які проводять розчистку русла Тиси, терміни виконання та обсяги цих робіт.
Як ми раніше повідомляли, районна рада почала вивчати питання забору піщано-гравійної суміші через численні повідомлення про несанкціоновані роботи від депутатів, сільських голів. Також про це постійно пишуть ЗМІ. Відтак голова ради доручив розробити проект рішення про внесення змін до Положення постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, сільського господарства, земельних ресурсів та екології. Таким чином комісію уповноважать здійснювати громадський контроль за дотриманням вимог законодавства у сфері проведення руслоочисних та руслорегулювальних робіт на території району та попередження несанкціонованого видобутку піщано-гравійної суміші.

Останє оновлення ( 01.04.2016 )
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017