Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Працює робоча група щодо надання практичної допомоги виконавчим комітетам сільських, селищних рад Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
06.04.2016
Робоча група, створена розпорядженням голови Виноградівської районної ради Віталієм Любкою, вже кілька тижнів виїжджає у села та надає практичну допомогу виконавчим комітетам сільських, селищних рад у вишукуванні додаткових джерел наповнення місцевих бюджетів.
З 21 березня працівники Виноградівської райради, фінуправління РДА та управління Держгеокадастру, інспектори відділу податків і зборів з юридичних та фізичних осіб Виноградівської ОДПІ, які увійшли до складу цієї групи, побували у 19-ох сільських та двох селищах радах. У цих населених пунктах вони ознайомилися із ситуацією щодо надходжень у сільські бюджети, вивчили ставки місцевих податків. Відтак достатньо коштів для утримання управлінь органів місцевого самоврядування у Вилоцькій та Королівській селищних, Виликокопанській, Підвиноградівській, Олешницькій, Теківській, Широцькій сільських радах. Найбільш критична ситуація наразі склалася у Боржавській, Буківській, Дюлянській, Матієвській та Дротинській сільських радах.
Так, фахівці рекомендували працівникам сільських рад переглянути усі ставки податків. Майже у кожному селі вони занизькі. Окрім того, члени робочої групи рекомендували оформити правовстановлюючі документи на земельні ділянки під опорами ЛЕП та іншими об’єктами енергетики, які перебувають на балансі сільських рад. Це ж стосується Закарпатгазу, з яким потрібно укласти договір оренди землі. Також села, де є така можливість, можуть виставити земельні ділянки на продаж права оренди на них. Виконання цих та інших рекомендацій дасть можливість наповнити селам свої місцеві бюджети. Робоча група працюватиме й надалі.
Нагадаємо, на сьогодні в бюджетному кодексі чітко вказано, що органи місцевого самоврядування фінансуються з сільського бюджету, з бюджету району – надаються дотації на дитячі садочки та будинки культури.
Останє оновлення ( 06.04.2016 )
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017