Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
У Виноградівській райраді обговорили виконання бюджетів сільських рад Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
13.04.2016
      Нарада з сільськими та селищними головами відбулася 13 квітня. Голова райради Віталій Любка спільно з керівником РДА Михайлом Русанюком обговорили з представниками сіл проведення районного фестивалю «Угочанська лоза», благоустрій населених пунктів і, зокрема, стан виконання бюджетів сільських рад.
     Начальник фінуправління РДА Валерія Варга повідомила, що в цілому на сьогодні місцеві бюджети виконані на 153% - це 12 млн.грн. по зведеному бюджету  зверхпланових доходів. З усіх сільських рад усі виконали бюджет, крім однієї Новоселицької сільської ради. Однак ці зверхпланові поступлення не покривають навіть заробітну плату в сільських радах, зазначила начальник фінуправління.
     - При плануванні бюджету, ми проаналізували, що з 32-ох сільських рад забезпечують себе власними доходами – 10. 22 сільські ради мають дефіцит заробітної плати органів управління. Половина сільських рад не можуть дотягнути навіть до півроку, а п’ять сільських рад не мають асигнування на заробітну плату вже сьогодні. Тому мусимо працювати з доходами, шукати джерела. Адже в перспективі там, де громада не може утримати свою сільську раду, її в цьому селі не буде, - каже головний фінансист району.  
     Голова райради Віталій Любка інформував, що у районі вже закінчила працювати робоча група щодо надання практичної допомоги виконавчим комітетам сільських та селищних рад району у вишукуванні додаткових джерел наповнення місцевих бюджетів. Підсумки роботи цієї групи та відповідні рекомендації будуть надані на окремій нараді з представниками сіл. Також керівник ради звернувся до працівників фінуправління вивчити можливість дофінансування проблемних сільських рад.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017