Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Робоча група з контролю за якістю харчування учнів здійснила перший візит у школи Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
20.04.2016
      Робоча група для здійснення контролю за раціональним та якісним харчуванням учнів у загальноосвітніх закладах, створена розпорядженням голови райради, здійснила цього тижня свій перший виїзд та перевірила Оноцьку та Виноградівську ЗОШ № 2.
     Районні депутати, працівники районної ради, ДСЕС, управління освіти, які увійшли до складу цієї групи, звертали увагу на роботу харчоблоку, дотримання санітарно-гігієнічних норм, документацію з організації харчування тощо.
     Підсумували свою роботу члени групи на нараді при голові районної ради Віталію Любці. Так, заступник Адальберт Сверенко, який також побував на виїзді, зазначив, що з батьками не проводиться належна інформаційна робота щодо співфінансування за харчування. Окрім цього, є можливість скласти списки дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та не перебувають на обліку, і вони можуть харчуватися повністю за кошти районного бюджету. Це передбачає Програма організації харчування дітей загальноосвітніх навчальних закладів, яку погодили районні депутати. Втім, у цьому напрямку робота зовсім не проведена, зауважив Адальберт Сверенко. Стосовно цього вже відбулося засідання з працівниками Служби у справах дітей та управління освіти та були дані відповідні доручення.
     Робота групи триватиме до кінця навчального року, а виїзди у школи будуть здійснюватися щоденно. Після чого будуть надані результати перевірок.
                            

Останє оновлення ( 21.04.2016 )
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017