Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
У Виноградівській районній раді відбулося засідання Координаційної ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
25.04.2016
       Засідання Координаційної ради з сільськими та селищними головами відбулося у понеділок, 25 квітня, і стосувалося в основному надходжень до місцевих бюджетів.
     Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка інформував присутніх про підсумки роботи робочої групи щодо надання практичної допомоги виконавчим комітетам сільських, селищних рад у вишукуванні додаткових джерел наповнення місцевих бюджетів. Адже є цілий ряд сільських рад в районі незабезпечених заробітною платою. Ця проблема неодноразово обговорювалася на різних нарадах і на завтра, зокрема, з цього питання скликана позачергова сесія райради. Також акцентував керівник ради, затверджені ставки податків у селах, на думку членів робочої групи, - занизькі. Тож у деяких населених пунктах вони у сто разів менші від рекомендованих. Аби збільшити дохідну частину, представникам сіл рекомендували прийняти зміни до ставок податків на 2017 рік. Окрім того, необхідно оформити правовстановлюючі документи на земельні ділянки під опорами ЛЕП та іншими об’єктами енергетики, які перебувають на балансі сільських рад. Це ж стосується Закарпатгазу, з яким потрібно укласти договір оренди землі. Піднімалося питання і щодо місцевих жителів, які здійснюють у селах торгівлю без дозвільних документів. Узаконення їхньої діяльності – також додатковий дохід у сільську раду. Щодо цього були дані відповідні доручення.
     На засіданні обговорили і питання харчування в навчальних закладах. Віталій Любка повідомив, що в районі працює робоча група, яка перевіряє якість та організацію харчування в школах, та запросив представників сільських, селищних рад взяти участь у цій роботі.
    


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017