Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Керівники району провели робочу нараду з представниками угорського заводу «Jabil Circuit» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
12.05.2016

Нарада з представниками цього заводу відбулася 12 травня. Директор служби управління персоналом ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Угорщина» Андреа Червенні Борош, керівник відділу по комунікаціях цього товариства Регіна Фолді, аташе з питань зовнішньої економіки консульства Угорщини в м.Берегово Золтан Сакач та керівник групи Шандор Чікош розповіли керівникам районної ради, адміністрації, міської ради про роботу свого заводу в Тисоуйвароші. Працює такий завод і в Україні, в Ужгородському районі. Jabil Circuit — американська компанія, яка надає послуги з виробництва електроніки по всьому світу. Вона розробляє і виготовляє електричні монтажні плати, зокрема, у виробництві автомобілів, ЕОМ, споживчих товарів, мережевого обладнання тощо. 

Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка зауважив, що районне керівництво зацікавлене та готове до співпраці з іноземними підприємствами. І такий досвід роботи з ними в районі вже є, адже на Виноградівщині працюють подібні заводи. Тому влада району, зокрема, готова посприяти у пошуку приміщень чи земельної ділянки для розташування їхнього підприємства. Обговорили на нараді і кадрові питання.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017