Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Ситуацію з надходженнями у сільські бюджети обговорили на нараді при голові районної ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
17.05.2016
      17 травня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка провів робочу нараду щодо фінансової ситуації у селах району. В обговорені цього питання взяли участь начальник відділу доходів і зборів з фізичних осіб Виноградівської ОДПІ  Петро  Харчук, начальник фінансового управління РДА Валерія Варга та начальник відділу доходів та фінансів галузей виробничої сфери фінуправління Клара Шеверя, керівник управління Держгеокадастру у Виноградівському районі Юрій Брич, радник голови районної ради Єлизавета Арвай.
     Керівник районної ради зазначив, що в районі працювала робоча група з надання практичної допомоги виконавчим комітетам сільських та селищних рад району у пошуку додаткових джерел наповнення місцевих бюджетів. Присутні, серед яких були і представники цієї робочої групи, обговорили підсумки своєї роботи, питання надходження коштів у сільські бюджети та ставки податків у населених пунктах району. Фінансову ситуацію у селах обговорять також завтра, 18 травня, на засіданні Координаційної наради з сільськими головами, землевпорядниками та бухгалтерами сільських, селищних рад району.
    


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017