Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
У Виноградівській районній раді провели розширену Координаційну нараду з представниками сіл Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
19.05.2016
      18 травня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка провів Координаційну нараду з сільськими, селищними головами, землевпорядниками та бухгалтерами сільських рад. Взяли в ній участь також керівники райдержадміністрації, працівники фінуправління РДА, Держгеокадастру, Виноградівської ОДПІ, районної ради.
     На порядку денному було питання надходжень у місцеві бюджети. Керівник райради зазначив, що наразі фінансова ситуація у селах неоднозначна. Так, 15 сільських рад в районі не забезпечені заробітною платою на півроку. Також, розповів він, робоча група з надання практичної допомоги виконавчим комітетам сільських та селищних рад району у пошуку додаткових джерел наповнення місцевих бюджетів вже підсумувала свою роботу. Про встановлення оптимальних ставок податків на землю інформував керівник управління Держгеокадастру у Виноградівському районі Юрій Брич. Позаяк сільські та селищні ради вже тепер, до липня, згідно чинного законодавства повинні затвердити ставки податків у населених пунктах на 2017 рік.
     Директор КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини» Артур Шерегі запросив представників сіл до спільної роботи щодо залучення європейських коштів у район. Адже села на вирішення тих чи інших соціально-економічних проблем можуть отримати грант, акцентував керівник Агенції, а на прикордонних територіях набагато більші в цьому напрямку можливості.
     Окрім того, на Координаційній нараді керівники району нагородили грамотами сільські ради, які взяли участь у винному фестивалі «Угочанська лоза», та подякували громадам цих сіл.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017