Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
Зараз на сайті: 1 гість
 
Головна
Районні депутати працюватимуть на сесіях за допомогою електронної системи «Голос» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
15.06.2016
      Більшість депутатів Виноградівської районної ради вже перевірили роботу системи електронного голосування  «Голос», за допомогою якої працюватимуть на сесіях. Сесійне засідання з таким нововведенням у голосуванні має відбутися завтра, 16 червня.
     Напередодні сесії були проведені навчання з депутатами, аби ознайомити їх з роботою системи.  Голосування буде проводитися через планшети, на яких встановлене необхідне програмне забезпечення. Питання порядку денного сесії, поіменні результати голосування будуть висвітлюватися на екрані. Крім цього, депутати автоматично, через планшет, зможуть записуватися на виступ тощо.
     За словами голови районної ради Віталія Любки, це нововведення сприятиме прозорості  в роботі ради, до того ж необхідні матеріали для роботи в постійних комісіях, проекти рішень сесій районної ради депутати зможуть переглядати на планшетах, що зменшить витрати на друк цієї документації.
     Нагадаємо, поіменне голосування передбачене змінами у законодавстві. На попередній сесії кожен депутат озвучував свою позицію з того чи іншого питання. Відтак система «Голос» суттєво може зекономити час на проведення сесії.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017