Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Депутати районної ради прийняли зважене рішення щодо «Вузлової лікарні станції Королево» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
17.06.2016

Депутати прийняли у комунальну власність цілісний майновий комплекс державного закладу «Вузлова лікарня ст. Королево» та затведили заходи, поязані з цим, на засіданні сесії 16 червня.

Однак цьому рішенню передувало тривале обговорення. На сесію прийшли працівники Вузлової лікарні, залізничники, які майже повністю заповнили сесійну залу. Тож питання щодо цієї медустанови розглянули першим.

Справа в тому, що уряд передав вузлові лікарні у спільну власність територіальних громад. З усіх вузлових лікарень в Україні у Королеві єдина поки що не була передана на баланс району. Відповідне рішення необхідно було прийняти до 

1 липня, адже працівники залізничної лікарні могли залишитися без заробітної плати.

Проект рішення передбачав приєднати Вузлову лікарню до селищної. До слова були запрошені головні лікарі Вузлової та селищної лікарень у Королеві, представник обласної профспілки залізничників Ярослав Афтанас. Після дискусій та обговорення проект доповнили пунктом про збереження робочих місць працівників Вузлової лікарні після її приєднання. Тож у Королеві буде селищна лікарня з двома корпусами. Депутати доповнений проект рішення підтримали одностайно.

Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка зазначив, що даним рішенням вдалося зберегти колектив цієї лікарні та обладнання закладу. Крім того, районні обранці гарантували людям заробітну плату і над цим потрібно працювати, наголосив він, адже сфера охорони здоров’я району наразі недофінансована у розмірі 10 мільйонів гривень.

 

 

 

 

Останє оновлення ( 17.06.2016 )
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017