Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

 
Головна arrow Новини arrow Бюджетна комісія погодила розподіл понадпланових доходів районного бюджету на 2016 рік
Бюджетна комісія погодила розподіл понадпланових доходів районного бюджету на 2016 рік Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
29.07.2016
Депутати розглянули зміни до районного бюджету на засіданні бюджетної комісії 29 липня.
Начальник фінуправління РДА Валерія Варга інформувала про цільові субвенції, які надійшли до районного бюджету з області. Також фінансист повідомила, що за підсумками півріччя у районі є 16 мільйонів гривень понадпланових доходів.
Розподіл коштів депутати ро зглянули та підтримали одноголосно. Так, кошти вирішили спрямувати на заробітну плату медикам, на ремонти доріг, підтримку районних програм, будівництво спортивних майданчиків у селах, ліквідацію наслідків стихії тощо.
Також присутні обговорили освітні питання, зокрема, стан їдалень у деяких школах та потребу проведення ремонтів в освітніх установах, які зазнали ушкоджень від граду. Ці питання будуть вивчатися детальніше.
Крім цього, депутати розглянули питання про здійснення електронних закупівель районною радою. Голова районної ради Віталій Любка зазначив, що з 1 серпня здійснювати закупівлі товарів і послуг розпорядники бюджетних коштів, комунальні заклади повинні через систему електронних публічних закупівель ProZorro. Тож проект рішення передбачає затвердити відповідне Положення для районної ради.
Бюджетна комісія рекомендуватиме затвердити на сесії відповідний розподіл коштів та внести у порядок денний питання стосовно електронних закупівель. Сесійне засідання шостої сесії відбудеться у вівторок, 2 серпня.
Виноградівська районна рада
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017